baterkynoze
banner barracuda 2013 

baner_155x122

kruty2b

Až priveľmi starostlivá?

hluchan
Istého poľovníka z dolniakov, ktorý túžil po celoživotnej trofeji preparátu hlucháňa a ktorého by si umiestnil na najčestnejšie miesto, pozval konečne priateľ z horniakov na lov. V deň D ho stará "riadne nabalila", popriala mu Lovu zdar a vyprevadila ho na vlak.


 

Vláčik stúpal čoraz vyššie a po 8 hodinách bol u priateľa. Po troch prebdených nociach sa mu konečne podarilo uloviť hlucháňa. Keď pricestoval v Nedeľu ráno domov, únava z prebdených nocí sa naplno prejavila a tak len hlucháňa zavesil do komory, starej dal pusu,že reku jej večer všetko vyrozpráva a išiel spať. Podvečer ho stará budí, reku poď sa najesť, ja už som stačila aj hlucháňa obriadiť a pekne do chrumkava a ružovúčka upiecť. Poľovník, keď to počul, naraz zbledol na čelo mu vystúpil pot a z mdlôb ho prebrala len alpa, ktorou mu stará natierala sluchy a čelo.


 
Autor: Jaro1
 


 

info_admKomentáre   

martin75 0 martin75
;-) zeny! niet co dodat;-)
2010-03-22 08:02 Odpovedať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

Mohlo by vás zaujať

Vyhľadaj na stránke

Prihlásiť

Zaregistrovať
podat inzerat zadarmo

Nájdete nás aj na Facebooku

Nové komentáre fotiek

  • alexander: "Klobúk dolu"
  • HunterJan: "Lovu zdar !"
  • polovnickydvor8: "hallo
    pokial viem na slovensku s..."

Používatelia stránky

Stránku si práve prezerá 405  neprihlásených návštevníkov.
Heslom sa prihlásil:

  • urgela

Napíšte nám

podnety2

xxzver, zviera, jelen, diviak, srnec, medved, liska, zajac, bazant, priroda, les, strom, luka, pasienok, teren, pribeh, poviedka, poviedky, rozpravky, vtip, kniha, kazatelna, posed, krmelec, krmitko, 4x4, malorazka, gulovnica, brokovnica, vzduchovka, zbran, pistol, buchacka, strelivo, strielat, strelby, pretek, trapp, parkur, naboj, strela, monolit, rws, sb, sab, sellier, bellot, federal, tsx, ttsx, lapua, zakon, vlastník, ochrana, optika, dalekohlad, puskohlad, kolimator, montaz, svenk, otocna, ocelova, weaver, horar, diskusia, diskusni, forum, fórum, chat, pokec, nazor, hunter, polovnik, polovnictvo, polovačka, polovanie, lov, lovec, myslivec, honitba, odstrel, poplatkovy, polovník, zdruzenie, PZ, SPZ, fotografie, fotky, foto, video, inzercia, inzerce, inzeraty, predam, prodam, kupim, koupim, baterka, svietidlo, príbehy, poviedky, frir, termokamera, nocne videnie, atn, pulsar, apex, scout,