baterkynoze
banner barracuda 2013 

baner_155x122

kruty2b

Ako namontovať puškohľad na guľovnicu

logo_clanok_340
Nikto asi nepochybuje o tom, že správne namontovaný puškohľad na guľovnici, je predpokladom presnej streľby. Nájdu sa aj medzi nami tiež odborníci, ktorí túto prácu nezveria odborníkovi puškárovi, ale z rôznych dôvodov si to urobia sami. Veď to nie je predsa nič zložité, však.


Puškár p. Uhrínek

clanok_uhrinek_0
Na našich stránkach dávame priestor na prezentáciu ľudí a firiem, ktorí sa zaoberajú činnosťou spojenou s poľovníctvom. Tento krát je to vlastná prezentácia puškára p. Uhrínka z Humeného. Prezentáciu vám prinášame tak, ako nám ju p. Uhrínek zaslal.


Gravírovanie - Roman Michalovič


Kto z nás by nechcel mať krásnu zbraň ? Každý z nás má však iný vkus a inú predstavu, ako by mala jeho zbraň vyzerať.Ak o možnosti  skrášlenia svojej zbrane uvažujete, pozrite si prezentáciu prác p. Michaloviča z Levíc. Má naozaj peknú prácu...

Pán puškár - Milan Krutý

x_kruty
Určite sa vám to tiež už stalo, najväčšia láska vášho života, vždy poslušná frajerka – vaša puška, potrebuje niečo vylepšiť, dotiahnuť, opraviť... Čo teda s tým ? Jedného dňa som zistil, že potrebujem odbornú pomoc puškára aj ja. Zdvihol som preto telefón a vyťukal telefónne číslo p. Krutého z Malženíc pri Trnave.


Mohlo by vás zaujať

Vyhľadaj na stránke

Prihlásiť

Zaregistrovať
podat inzerat zadarmo

Nájdete nás aj na Facebooku

Nové komentáre fotiek

  • alexander: "Klobúk dolu"
  • HunterJan: "Lovu zdar !"
  • polovnickydvor8: "hallo
    pokial viem na slovensku s..."

Používatelia stránky

Stránku si práve prezerá 464  neprihlásených návštevníkov.
Heslom sa prihlásil:

  • urgela

Napíšte nám

podnety2

xxzver, zviera, jelen, diviak, srnec, medved, liska, zajac, bazant, priroda, les, strom, luka, pasienok, teren, pribeh, poviedka, poviedky, rozpravky, vtip, kniha, kazatelna, posed, krmelec, krmitko, 4x4, malorazka, gulovnica, brokovnica, vzduchovka, zbran, pistol, buchacka, strelivo, strielat, strelby, pretek, trapp, parkur, naboj, strela, monolit, rws, sb, sab, sellier, bellot, federal, tsx, ttsx, lapua, zakon, vlastník, ochrana, optika, dalekohlad, puskohlad, kolimator, montaz, svenk, otocna, ocelova, weaver, horar, diskusia, diskusni, forum, fórum, chat, pokec, nazor, hunter, polovnik, polovnictvo, polovačka, polovanie, lov, lovec, myslivec, honitba, odstrel, poplatkovy, polovník, zdruzenie, PZ, SPZ, fotografie, fotky, foto, video, inzercia, inzerce, inzeraty, predam, prodam, kupim, koupim, baterka, svietidlo, príbehy, poviedky, frir, termokamera, nocne videnie, atn, pulsar, apex, scout,