baterkynoze
banner barracuda 2013 

baner_155x122

kruty2b

CO JE VLASTNĚ MYSLIVOST ?

obr0


Toto téma jsem si vybral, protože jsem byl vychován v myslivecké rodině a myslivosti se aktivně věnuji dodnes. V dnešní době se čím dál víc ukazuje, že laická veřejnost nechápe podstatu a význam myslivosti a tento referát má za úkol zvýšit úroveň informovanosti o myslivosti.
 

Kde sa podela, alebo kam sa uberá ?


Prechodom do nového storočia došlo k tomu, že dynamika zmien je oveľa citeľnejšia a preto si musíme kolegovia poľovníci v čase globalizácie a liberalizácie položiť jednoduchú otázku. Kam sa uberá poľovnícka etika ? 


„Tiché" nebezpečenstvo

logo_clanok_tiche_nebezpecenstvo
Minulý týždeň sme mali v našom PZ brigádu – výsadbu stromčekov . Brigáda sa nám až na daždivé počasie celkom vydarila a za ca 5 hodín sme vysadili 2450 stromčekov ( buk, smrek, jedľa ). Predseda urbariátu, ktorý bol prítomný, nám poďakoval za vykonanú prácu a potešil správou, že nami vysadené stromčeky v inej lokalite minulý rok sa uchytili a rastú.

Čo vy na to, kolegovia ?

logo_clanok_co_vy_na_to_kolegovia
Často sa hovorí, že vtáka poznáš po perí a ja dopĺňam redaktora podľa jeho otázok. Nedávno sa mi dostal do ruky publikovaný článok jedného redaktora, ktorý previedol rozhovor s poľovníkom, ktorý zastrelil známeho psa. Táto kauza bola už viackrát pretriasaná v médiách.

 


Mohlo by vás zaujať

Vyhľadaj na stránke

Prihlásiť

Zaregistrovať
podat inzerat zadarmo

Nájdete nás aj na Facebooku

Nové komentáre fotiek

  • alexander: "Klobúk dolu"
  • HunterJan: "Lovu zdar !"
  • polovnickydvor8: "hallo
    pokial viem na slovensku s..."

Používatelia stránky

Stránku si práve prezerá 123  neprihlásených návštevníkov.
Heslom sa prihlásil:

Napíšte nám

podnety2

xxzver, zviera, jelen, diviak, srnec, medved, liska, zajac, bazant, priroda, les, strom, luka, pasienok, teren, pribeh, poviedka, poviedky, rozpravky, vtip, kniha, kazatelna, posed, krmelec, krmitko, 4x4, malorazka, gulovnica, brokovnica, vzduchovka, zbran, pistol, buchacka, strelivo, strielat, strelby, pretek, trapp, parkur, naboj, strela, monolit, rws, sb, sab, sellier, bellot, federal, tsx, ttsx, lapua, zakon, vlastník, ochrana, optika, dalekohlad, puskohlad, kolimator, montaz, svenk, otocna, ocelova, weaver, horar, diskusia, diskusni, forum, fórum, chat, pokec, nazor, hunter, polovnik, polovnictvo, polovačka, polovanie, lov, lovec, myslivec, honitba, odstrel, poplatkovy, polovník, zdruzenie, PZ, SPZ, fotografie, fotky, foto, video, inzercia, inzerce, inzeraty, predam, prodam, kupim, koupim, baterka, svietidlo, príbehy, poviedky, frir, termokamera, nocne videnie, atn, pulsar, apex, scout,