Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Bažant v meste?

Bažant v meste? #21005

Dobrý deň, všimli sme si bažanta v Bratislave konkrétne Ružinov. Je len jeden sám, dospelý samec. Pohybuje sa podľa nás na malom perimetri ( rádius cca 100m ), pravidelne kokrhá. Otázka znie či je to podľa vás ok alebo by sme mali kontaktovať nejaké združenie či spolok aby ho premiestnili do správneho prostredia ak sa zatúlal. Je tu dosť tulavých mačiek a psov a je to pod dialnicou, vedľa cesty, autá, vlaky tak sa nám nezdá že by to bolo prostredie aké by bežne vyhľadával. Ďakujeme za rady.
The administrator has disabled public write access.

Bažant v meste? #21006

  • Akela
  • Akela-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Karma: 4
Ked KOKRHA, tak ho treba nechat.
The administrator has disabled public write access.

Bažant v meste? #21007

Ďakujeme za odpoveď. Len pre zaujímavosť a nové vedomosti, je to pre to že keď kokrhá tak je v dobrej kondícii či voľačo iné?
The administrator has disabled public write access.

Bažant v meste? #21008

treba ho nechať, keď ho to prestane baviť, tak sa presunie inde.
The administrator has disabled public write access.

Bažant v meste? #21009

Ok, vďaka.
The administrator has disabled public write access.

Vyhľadaj na stránke

Prihlásiť

Zaregistrovať
podat inzerat zadarmo

Nájdete nás aj na Facebooku

Nové komentáre fotiek

  • alexander: "Klobúk dolu"
  • HunterJan: "Lovu zdar !"
  • polovnickydvor8: "hallo
    pokial viem na slovensku s..."

Používatelia stránky

Stránku si práve prezerá 501  neprihlásených návštevníkov.
Heslom sa prihlásil:

  • urgela

Napíšte nám

podnety2

xxzver, zviera, jelen, diviak, srnec, medved, liska, zajac, bazant, priroda, les, strom, luka, pasienok, teren, pribeh, poviedka, poviedky, rozpravky, vtip, kniha, kazatelna, posed, krmelec, krmitko, 4x4, malorazka, gulovnica, brokovnica, vzduchovka, zbran, pistol, buchacka, strelivo, strielat, strelby, pretek, trapp, parkur, naboj, strela, monolit, rws, sb, sab, sellier, bellot, federal, tsx, ttsx, lapua, zakon, vlastník, ochrana, optika, dalekohlad, puskohlad, kolimator, montaz, svenk, otocna, ocelova, weaver, horar, diskusia, diskusni, forum, fórum, chat, pokec, nazor, hunter, polovnik, polovnictvo, polovačka, polovanie, lov, lovec, myslivec, honitba, odstrel, poplatkovy, polovník, zdruzenie, PZ, SPZ, fotografie, fotky, foto, video, inzercia, inzerce, inzeraty, predam, prodam, kupim, koupim, baterka, svietidlo, príbehy, poviedky, frir, termokamera, nocne videnie, atn, pulsar, apex, scout,