Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Horal - potrebná výbava na turistiku

Horal - potrebná výbava na turistiku #20925

@imtep nechcu sa mi vsetky tie znacky vypisovat, tak ti sem prikladam link horalshop.sk/category/vyrobcovia/..tu mas vypisanych vsetkych vyrobcov veci, ktory ten obchod ponuka..a sorry, ze odpisujem az takto neskor ale nebol som tu..az teraz sa mi podarilo a vsimol som si tvoju spravu a to, ze ti doposial nikto neodpisal..snad som ti aspon trochu pomohol..
The administrator has disabled public write access.

Horal - potrebná výbava na turistiku #20935

@igajdo sorry, ze az teraz odpisujem. vobec som si nevsimol tvoju odpoved. sa tu zjavilo viacej sprav aj od inych pouzivatelov a tvoju spravu som prehliadol :( :unsure: vies co, tam priamo poukazku nemali ale sam som ju vyrobil, som sa hecol :lol: :laugh:

Horal - potrebná výbava na turistiku #20942

• igajdo
  • igajdo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
..martin nic sa nestalo..uz som bol zmiereny s tym, ze sa vobec neozves..presne toto som si myslel, ze si ju vyrobil sam...lebo som u nich bol vcera a som sa pytal, ci predavaju aj poukazky a hned mi povedali, ze nie...

Horal - potrebná výbava na turistiku #20950

@igajdo nie, keby som si ju hned vsimol, tak ti odpisem. len ako hovorim, vobec som si ju nevsimol. vidis, povedali ti to iste co aj ja teraz. a co si bol v horale? nieco konkretne si zhanal, ci si bol len tak pozriet?

Horal - potrebná výbava na turistiku #20953

• igajdo
  • igajdo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
..martin to je v pohode, uz sa tym netrap B) ...hej, zhanal som jeden nozik, tak som aj k nim isiel pozriet a oplatilo sa to..prave tam ho mali :) B)

Horal - potrebná výbava na turistiku #20958

• frakom
  • frakom-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
Chlapici, názov tej témy "horal" pod tým je myslený ten obchod v Prievidzi? Som tam bol akurát v pondelok pozrieť, čo tam majú, lebo mi ho kamarát odporučil. A fajn veci tam majú! Zo srandy som išiel kuknúť na google, či sa niekde aj debatuje o ňom a na počudovanie som našiel túto tému. Po pravde som si myslel, že ho mnoho ľudí poznať nebude - ale mýlil som sa...No je to super!

Vyhľadaj na stránke

Prihlásiť

Zaregistrovať

podat inzerat zadarmo

Nájdete nás aj na Facebooku

Nové komentáre fotiek

• alexander: "Klobúk dolu"
  • HunterJan: "Lovu zdar !"
  • polovnickydvor8: "hallo
    pokial viem na slovensku s..."

Používatelia stránky

Stránku si práve prezerá 334  neprihlásených návštevníkov.
Heslom sa prihlásil:

Napíšte nám

podnety2

xxzver, zviera, jelen, diviak, srnec, medved, liska, zajac, bazant, priroda, les, strom, luka, pasienok, teren, pribeh, poviedka, poviedky, rozpravky, vtip, kniha, kazatelna, posed, krmelec, krmitko, 4x4, malorazka, gulovnica, brokovnica, vzduchovka, zbran, pistol, buchacka, strelivo, strielat, strelby, pretek, trapp, parkur, naboj, strela, monolit, rws, sb, sab, sellier, bellot, federal, tsx, ttsx, lapua, zakon, vlastník, ochrana, optika, dalekohlad, puskohlad, kolimator, montaz, svenk, otocna, ocelova, weaver, horar, diskusia, diskusni, forum, fórum, chat, pokec, nazor, hunter, polovnik, polovnictvo, polovačka, polovanie, lov, lovec, myslivec, honitba, odstrel, poplatkovy, polovník, zdruzenie, PZ, SPZ, fotografie, fotky, foto, video, inzercia, inzerce, inzeraty, predam, prodam, kupim, koupim, baterka, svietidlo, príbehy, poviedky, frir, termokamera, nocne videnie, atn, pulsar, apex, scout,