Strelnica Horáreň – Nový Tekov

Neďaleko od atómovej elektrárne v Mochovciach, na ceste medzi Zlatými Moravcami a Levicami sa nachádza strelnica Horáreň. Návštevník tu nájde príjemné prostredie a aktívny relax ako aj ubytovanie a chutné jedlo.

Areál je viac účelový. Sú tu možnosti strieľania na asfaltové holuby, ale aj možnosť zastrieľať si z pištole, alebo z guľových zbraní. Zbrane sa dajú aj zapožičať, alebo si môžete priniesť svoje. Na strelnici je vždy k dispozícii inštruktor ktorý dbá na bezpečnosť pri streľbe, pomáha a radí začiatočníkom. Pre mladších návštevníkov, alebo aj pre celé kolektívy je tu možnosť „vyšantiť“ sa s paintballom, alebo zajazdiť si v terénnych autách, alebo na štvorkolkách. Po príjemne strávenom dni si návštevník môže odpočinúť v útulnej reštaurácii s príjemnou obsluhou a vynikajúcim jedlom. Strelnica ponúka aj možnosť ubytovania v útulných izbičkách. Chodím na túto strelnicu pravidelne, cítim sa tam naozaj veľmi príjemne. Ak náhodou pôjdete okolo, nájdite si zopár minút a zastavte sa tam na chvíľku. Sami si potom urobíte názor na toto príjemné miesto.

www.stránka strelnice: http://www.horarennovytekov.sk/

 

Na záver ešte zopár fotiek zo strelnice.

horaren1r izba2r horaren2r
strelnica2r izba4r offroad1r
strelnica1r   offroad2r

 

 

5 Comments

  1. Strelnica-Horáreň
    Viac krát som navštívil spomínané zariadenie a musím konštatovať,že sa vždy stretnem s ochotným a pozorným personálom.Nachádza sa na menej frekventovanom a odľahlom mieste ,čo zaručuje súkromie a pohodu.

  2. pohodová streľba
    Minulý týždeň som bol služobne v okolí Mochoviec a ubytovanie sme mali v Horárni. Od kolegov som sa náhodou dozvedel, že je tu strelnica, tak som si „pre istotu“ pribalil aj „kačenku“. Moje pracovné povinnosti mi síce nedovolili využiť strelnicu v čase oficiálnych otváracích hodín (9:00-18:00), ale nebol problém dohodnúť si tú hodinku aj tesne „po záverečnej“. Páni zo strelnice ako aj personál Horárne sú milí a ústretoví, už sa teším na budúci týždeň – prídem zase.

  3. Bol som tam asi 6x a vzdy som bol maximalne spokojny a aj dobre varia. To ze sa tam da 10m od strelnice najest a napit je super vyhoda tohto miesta. Personal v pohode. Vzdy som prehral sampus, asi musim viac trenovat.

Napíšte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zobrazená.