Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Autor
  Príspevky
 • #18658 Reply

  mate niekto skusenosti zo strelivom norma v razi 8x57js oryx a vulkan co jepsia volba na diviaciu zver

  #18692 Reply

  Viacero mojich znamich ho ma ale v 7×64. V podstate som povul ze su v celku spokojny. Hovorim o vulkane. Oryx nemam otestovany. Ja mam v osmicke rws DK. Zatial ti neviem povedat lebo som este s nim nic nestrelil. Na strelnici som ho ale uz skusal. Sb13 co si pouzival v osmicke ty?

  #18693 Reply

  ahoj zatial som skusal len rws ID classic ale tiez len na strelnici ulovene s nim este nemam nic normu som pouzival do 308w ale iba oryxa bolo to dobre strelivo

  #44566 Reply

  Nadpis témy je 8x57JS. Otázka je síce iná – ale asi sem by patrilo toto videjko. Dovoľujem si PRIPOMENÚŤ, že to videjko testu nepochádza od výrobcu SPCE strely. Sledujte pozorne, čo robí strižná hrana – objavte vystrihnuté diery v každej prekážke. Do akej hĺbky? V diskusii pod videjkom sa jeden pýta, či konštatuje že čo je skratka SPCE: SPCE – Soft point controlled expansion…a Hecktor Nunez mu kontruje: SPCE = Soft Point Cutted Edge..výsledok čítate v tých doskách. Výsledný hríb je dokonalý. Ktorú strelu by ste si vybrali? Prajem príjemný pôžitok.
  <h1 class=“title style-scope ytd-video-primary-info-renderer“>8mm mauser 170grain Federal Power shok soft point vs 196 grain SPCE</h1>
  https://www.youtube.com/watch?v=FBEcfKSqvAE

   

  #44636 Reply

  Aj ja som tomuto SPCE nič nevyčítal. Je to strelivo v hornom výkone u 8x57JS. Na veľké kusy a nie na blízko. A tu je to vidieť. Autor videa ten istý ako vyššie.

   

  https://www.youtube.com/watch?v=xKo6xOa9jhQ

   

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
Odpoveď na: 8x57js
Vaše údaje: