Táto téma obsahuje 8 odpovedí, má 6 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom 15.06.2014/13:58.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
 • Autor
  Príspevky
 • #18885 Odpoveď

  Vie mi niekto poradiť, poprípade povedať vlastné skúseností s nákupom cez tento portál???ako je to s dovozom zbrane na slovensko???úhrada???je možnosť zaslania zbrane alebo treba isť osobne zobrať….vopred ďakujem za rady….

  #19109 Odpoveď

  máš správu.

  #19116 Odpoveď

  Kedy si robil zbroják ????

  #19119 Odpoveď

  Tak teraz som z toho vedľa, čo má spoločné táto téma so zbrojákom? Nerozumiem…

  #19120 Odpoveď

  Má to veľa spoločného. Zbrane a strelivo sú len na osobný odber. Keď robil zbroják, tak by to mal vedieť a nie pýtať sa či je možnosť zbraň posielať.

  #19121 Odpoveď

  Nie je to celkom košér…je to na dlhú debatu, nie zrovna tu na vlákne…dá sa to klasifikovať ako priestupok, a pokuta v správnom konaní…záleží od správneho orgánu.

  #19574 Odpoveď

  Na Egune som kupil do dnes najmenej 50 pušiek nemal som s tym problem ani ja ani policajti.Nakup zbrane prebieha podla predpisov a zakonov EU. A tomu sa musia prisposobit aj naši pani policajti.

  #19575 Odpoveď

  okrem ineho ak neviete slovenska posta ma poistenie a licenciu na prepravu zbrani.Neviem ci to ma nejaka sukromna špedicia ale asi nie.V nemecku su specialne na to licencovane dve firmi a to KRIKO a Waffen Bock.Naš zbrojny zakon je vec jedna ale preprava zbrani s EU na slovensko spada pod medzinarodne dohody EU.

  #19578 Odpoveď

  Je to v pohode aj na debatu tu – nič sa neporušuje.
  Navyše – ak posiela firma firme – absolútne sa nič neporušuje.
  Napr. ak na egune inzeruje OBCHOD – čo je veľmi časté – že nie je to fyzická osoba – ale obchod – zistíte ak rozliknete predávajúceho – a pošle to firme sem – napr. Krutému, Spurnému alebo inému – čo má licenciu – tak ten ju napíše – teda prihlási – najprv na seba a odtiaľ prepíše na súkromnú osobu…tak nie je žiadny problém. Aj ja mám takto pušku…ide to – treba to naštudovať. Ale aj tak by som doporučil kupovať cez puškára.

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
Odpoveď na: Kúpa zbrane cez egun.de
Vaše údaje: