• This topic has 8 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 15.06.2014/13:58 by .
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #18885
      @perazzi

      Vie mi niekto poradiť, poprípade povedať vlastné skúseností s nákupom cez tento portál???ako je to s dovozom zbrane na slovensko???úhrada???je možnosť zaslania zbrane alebo treba isť osobne zobrať….vopred ďakujem za rady….

      #19109
        @millos

        máš správu.

        #19116
          @0303-jozinko

          Kedy si robil zbroják ????

          #19119
            @millos

            Tak teraz som z toho vedľa, čo má spoločné táto téma so zbrojákom? Nerozumiem…

            #19120
              @podes

              Má to veľa spoločného. Zbrane a strelivo sú len na osobný odber. Keď robil zbroják, tak by to mal vedieť a nie pýtať sa či je možnosť zbraň posielať.

              #19121
                @millos

                Nie je to celkom košér…je to na dlhú debatu, nie zrovna tu na vlákne…dá sa to klasifikovať ako priestupok, a pokuta v správnom konaní…záleží od správneho orgánu.

                #19574
                  @arko

                  Na Egune som kupil do dnes najmenej 50 pušiek nemal som s tym problem ani ja ani policajti.Nakup zbrane prebieha podla predpisov a zakonov EU. A tomu sa musia prisposobit aj naši pani policajti.

                  #19575
                    @arko

                    okrem ineho ak neviete slovenska posta ma poistenie a licenciu na prepravu zbrani.Neviem ci to ma nejaka sukromna špedicia ale asi nie.V nemecku su specialne na to licencovane dve firmi a to KRIKO a Waffen Bock.Naš zbrojny zakon je vec jedna ale preprava zbrani s EU na slovensko spada pod medzinarodne dohody EU.

                    #19578
                      @kiri

                      Je to v pohode aj na debatu tu – nič sa neporušuje.
                      Navyše – ak posiela firma firme – absolútne sa nič neporušuje.
                      Napr. ak na egune inzeruje OBCHOD – čo je veľmi časté – že nie je to fyzická osoba – ale obchod – zistíte ak rozliknete predávajúceho – a pošle to firme sem – napr. Krutému, Spurnému alebo inému – čo má licenciu – tak ten ju napíše – teda prihlási – najprv na seba a odtiaľ prepíše na súkromnú osobu…tak nie je žiadny problém. Aj ja mám takto pušku…ide to – treba to naštudovať. Ale aj tak by som doporučil kupovať cez puškára.

                    Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
                    • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.