Úvodná stránka Diskusné Fóra P O Ľ O V N Í C T V O Poľovné združenia Kúpim si členstvo v poľ. revíre.

  • This topic has 13 odpovedí, 11 hlasov, and was last updated 27.08.2019/15:11 by .
Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1677
      @bossss

      Viete niekto o revíre kde by som si mohol kúpiť členstvo ?

      #1678
        @stredansky

        Ja viem, že je taká doba, a viem aj že to tak dnes chodí, ale je mi ľúto keď čítam takéto príspevky.
        Poľovnícky revír by mal patriť miestnym poľovníkom a tým ktorý si ho svojou prácou pre tento revír aj zaslúžia. Peniaze majú veľkú moc. Budúcnosť ukáže, že je to cesta do záhuby. Vystriela sa zver. Po lesoch budú chodiť len pracháči na terénniakoch a na srnku sa budeme chodiť pozerať do ZOO.

        #1708
          @jager68

          Preco by mal patrit ,,miestnym polovnikom.V kazdom miestnom zdrueni by som vyhadzal minimalne 3tinu tzv.ludovych polovnikov.Ak nie viac.Kolko je naozaj serioznych ozajstnych polovnikov medzi tymi ,,miestnymi”-polovica pecienkarov.A netvrd mi,ze to tak u vas nie je. Ja poznam aj takych ,,prachacov”,ktori prevzali ,,miestny “revir a teraz je v lepsom stave ako pred tym.A nazory?
          Ked to nedostanem tak im to vsetko vy….me atd.To je pristup? Cha. Bez urazky.Ano su taki hajzlici ako vravis-mam s tym osobnu skusenost.Revir vzal aj s neplatnymi zmluvami-aj sudy prehral manik.a co sa stalo-nic.Na cierno vyrubal takmer 20% porastu a predal do Polska.Je to len v ludoch.

          #1711
            @jager68

            ,,Nekupuj” si clenstvo.Radsej sa skamarat s nejkym polovnikom,pomaly budes chodit ako host,vybavis im krmivo na tvoju reziu-dost krmiva!pomozes nieco vybavit,postavis alebo das postavit-kupis material na posed atd-a za 2-3r si na teba zvyknu-spoznaju ta a si tam.Ver mi,ze toto je ovela lepsie ako prist z balikom chechtakov.B) 😉

            #1771
              @waldo

              stredansky napísal:

              Ja viem, že je taká doba, a viem aj že to tak dnes chodí, ale je mi ľúto keď čítam takéto príspevky.
              Poľovnícky revír by mal patriť miestnym poľovníkom a tým ktorý si ho svojou prácou pre tento revír aj zaslúžia. Peniaze majú veľkú moc. Budúcnosť ukáže, že je to cesta do záhuby. Vystriela sa zver. Po lesoch budú chodiť len pracháči na terénniakoch a na srnku sa budeme chodiť pozerať do ZOO.

              Ja osobne polujem v nie moc lukrativnom polovnom reviri ktoreho jediny prijem tvori odchyt zajacov a polovnicky ples… Ak si to poskladam ze tento rok sme upustili od odchytu tak mi vychadza ze veru peniazky v kase tohto roku nebudu…Nebyt dobrych vztahov s miestnym PD by sme na krmivo museli kazdy prispiet z vlastneho vacku…No a ked by bolo treba davat z vlastneho tak vtedy by sa ukazali pravi polovnici a hlavne taki co nosia vo vacku 20 rocne patrony… Ja tiez nie som miestny a musim dochadzat do reviru 150km… ak som tam 2-3 weekendy do mesiaca a spocitam si to tak v ociach niektorych mozem byt prachac ze tolko miniem na PHM. Tak isto by som aj z vlastneho prispel na reziu nasho PZ. To ze mam z coho vsak neznamena ze som bohac co vsetko vystriela. Ak je clovek srdcom polovnik tak je jedno kolko ma penazi, ale do reviru treba vediet aj davat a nie len z neho brat…

              #1773
                @milos49

                waldo aku zver u vas polujete?

                #1774
                  @waldo

                  milos49 napísal:

                  waldo aku zver u vas polujete?

                  Polujeme bazanta, v niektorych lokalitach zajaca, hlavnou zverou je srncia, sem-tam diviak, vysoku nelovime bo je u nas len sporadicky…
                  Asi tolko…

                  #2012
                    @martinhruska

                    Neznamená, že keď má niekto peniaze, že už musí byť zlý poľovník. Väčšinou týto solventní poľovníci držia celé PZ, inak by už boli davno rozpadli. Myslím finančne. Doba je už raz taká, že sa všetko točí okolo peňazí. Nehádzal by som všetkých “pracháčov” do jedného vreca. Poznám ich veľa a sú to väčšinou poľovníci telom i dušou.

                    #12935
                      @ero256

                      Kto ma vezme za clena do PZ za clenstvo ponukam
                      3000eur, zasobovanie s krmivom a drevom na vyroby krmnych liniek a drevo stavieb.Ak ma tiekto zaujem piste na email:ero256@centrum.sk

                      #19979
                        @traper1

                        Lovu Zdar všetkým..

                        Waldo, moja reč, dobre píšeš. Ja osobne nemám revír, pokúšam sa vstúpiť už od
                        r. 2006, keď som si obnovoval členstvo v SPZ, niekedy to bolo i mojou vinou, ale sme len ľudia.
                        K tomu vybíjaniu zveri, keď čítam takéto príspevky , je mi na grc…Robím v zahraničí, peniaze mám, a tiež sa necítim byť bohatým..
                        Poznám združenia, kde sa poväčšine propaguje Safari lov. Zver sa doslova naháňa na autách. A nie sú to tí zbohatlíci.

                        #20053
                          @danika77

                          Ano. Presne tak. Momentalne polovnictvo je pre rychlo zbohatlikov!! Ktory nepoznaju co je srncia a vysoka. Mal som moznost sa otom presvedcit!! Cest vynimkam. Ked namiesto jelenici strelil srnu!! Hambym sa ze zijeme taku dobu. Nasi otcovia a stary otcovia sa prevracaju v hroboch!!!! Hanba. Mozte sa hambit nasi funkcionari!!!

                          #20054
                            @farbiar

                            Danika máš v niečom pravdu , ale na na druhej strane Ty sa ” hambi ” za svoju gramatiku !!!

                            #44062

                              Dobrý deň , ak sa ešte zaujímate o miesto v revíri , zavolajte na 0905616036 .Bartoš

                              #44119

                                Dobrý deň p.Bartoš tiež by som mal záujem o členstvo v PZ resp PS. Vedeli by ste mi dať bližšie info? Ďakujem

                                0902176813

                                Spurný

                              Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.