• This topic has 14 odpovedí, 8 hlasov, and was last updated 17.03.2019/11:14 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #5277
      @seky

      Zdravím lovci.Máte niekto skúsenosti so strelou Lapua Naturalis? Podľa recenzií je to výborná strela na ťažšiu zver,kde si po zásahu zachováva až 98% hmotnosti a jej priemer sa po zásahu zvečšzuje až dvoj násobne /peký “hríb”/. Čo to ale robí v “lachšej zvery, ako napr. srnec, danielča apod.?

      #5279
        @lovec

        Ja len k presnosti,z Tikky malo originalne fabricke strelivo velmi slusny rozptyl na 100m. Osadene strelou 11,0g Long Range v kal. 30-06Sprg. Ale ta ista skatulka len v Blaseri .30-06 – rozptyl 3 ran 15cm na 100m,hroza. Zrejme si neporozumeli….

        #5281

          Este je otazka, ci si si Ty porozumel s Blaserom. Ci si nebol rozklepany, ze drzis konecne dobru pusku v ruke. Po takej humpore ako Tika, to musel byt zazitok pre Teba.

          #5284
            @lovec

            Luboško,vieš čo mi je divné?! Že naživo sa mi zdáš byť tak celkom normálny,keď sa príležitostne stretneme. Aby som ti to príležitostne na Orliku nepripomenul,keď zase budeš chcieť na obecenstvo robiť dojem buď s tou starou Peračkou alebo prachobyčajným Blaserom,čo si kúpi každý koho zblbnú v obchode. Jo?
            Skús byť nápomocný aspoň tak,že napíšeš o veciach,ktoré si aspoň videl. Keď nemáš ani páru,ako vyzerá škatuľka od Naturalisov,tak sa na to radšej vykašli.

            #5291

              Asi sem budem musiet odfotit tu staru Peracku, uvidime aky spravi dojem ;). Ale mas pravdu, ze novu si dokaze kupit kazdy blbec, co ma 700 000 navyse. Skus ale kupit starsiu, najlepsie 33 rocnu, ked je jedina v tejto triede na SK doteraz, co mam potvrdene od oficialneho zastupcu. Mimochodom urcite vies, ze vsetko okrem rytiny som si dal urobit nove a na mieru. A urcite sa necitim zblbnuty, ze som kupil Blasera, skoda, len ze som sa nedal nahovorit na neho hned, usetril by som vela penazi za pusky ktorych som sa potom pod cenou zbavoval.

              #5354
                @demo

                Ešte že sa bavíte k téme.. :dry:

                #16933
                  @lubos2

                  Zdar všetkých. Poradil by mi niekto, kde by som vedel kúpiť celý náboj(náboje), teda nielen strelu Lapua Naturalis? Kaliber 8×57 JS. Vďaka

                  #16942
                    @lovec

                    Mal by ich teraz doviezt Jedlicka zo Zelenca. Skus tam zavolat, ze kedy budu k dispozicii. Ja mozno tiez zoberiem vyskusat do mojej 9,3jky.

                    #16947
                      @lovec

                      Pozrel som na stranku Lapua – 8x57JS nerobia. Ale maju na stranke samostatnu strelu – osmickovy Naturalis vo vahe 11,7g. To by mohlo byt zaujimave…

                      #16980
                        @lubos2

                        Zdravím, takže som volal a nerobia tento kaliber. A ani strely nie sú:angry: . Nevedel by si, kde aspoň strely-projektil zohnať?? Ď

                        #20335
                          @achmed

                          Ahoj pouzivam tie naboje a som spokojny zatial nebol problem

                          #20351
                            @nicki77

                            [quote=”lubos2″ post=16698]Zdar všetkých. Poradil by mi niekto, kde by som vedel kúpiť celý náboj(náboje), teda nielen strelu Lapua Naturalis? Kaliber 8×57 JS. Vďaka[/quote]

                            BARRACUDA Slovakia v HLohovci tam to strelivo majú

                            #20354
                              @durko
                              #43444

                                <p style=”text-align: center;”>Sú super a je jedno naco strieľas</p>

                                #43445

                                  Ja mám 308w Lapua naturalis

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.