Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #19191
      @ffezoj

      Čo poviete na novú smernicu Ministrerstva pôdohospodarstva ohľadom lovu vlka. Prečo sa nesmie loviť na spoločných poľovačkách? Pri ulovení vlka musíte čakať na mieste na hospodára, zástupcu Okresného úradu, zástupcu ŠOP SR a veterinára aj do nekonečná???? Je to normálne?

      #19192
        @jarik

        Môžeme len hádať ,ako to asi dopadne ?!Zákonite prídeme na to, že jediný, kto si to odskáče bude naša vlčia populácia . Keby sprostosť kvitla ,tak naše zodpovedné ministerstvá by boli akoby obrovské záhrady tých najkrajších orchideí ! Nenachádzam slov … Kedy už konečne prídu na to, že vedecké a vedúce poľovnícke kapacity sú ticho preto, lebo si mädlia ruky a smejú sa z toho , aké hovadiny dokážu vymyslieť tí ochranárski hlupáci. A podobné je to zrejme aj v Čechách,Poľsku a Maďarsku ,a vlastne všade tam, kde sú veľké šelmy celoročne ,alebo inak superprísne chránené. Teda , je umenie takto sa dokázať znemožniť…

        #19985
          @igman

          Skús na stránke SPK pre tento rok to ešte vyšperkovali, napadla ma jedna veta” bojíme se , že pudem do prdele- nebojme se už tam jsme :S

          #19986
            @jarik

            Popritom som mal informácie, že tento rok bola ŠOP údajne ústretovejšia. Áno ,môže sa loviť o 10 ks viac ako vlani ,ale len mimo území európskeho významu (kam patria o.i. skoro celé výmery našich národných parkov).Takže ako to tak odhadujem, hodne ulovených vlkov bude po smrti až na miesto “ochranárskej prehliadky” ešte cestovať , nie po svojich – aby sa vyhovelo blbým, blbším …a ešte aj tým najblbším. Som zvedavý , aké blbiny tam dajú o rok .Už teraz sa teším…

            #20023
              @igman

              Priatelia aj vám prišla pošta od SPK ohľadom lovu vlka?

              #43932

                <pre id=”tw-target-text” class=”tw-data-text tw-ta tw-text-medium” dir=”ltr” data-placeholder=”Tłumaczenie”><span lang=”sk” tabindex=”0″>Toto sú veľmi nebezpečné zvieratá</span>

              Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.