Úvodná stránka Diskusné Fóra INÉ Poľovnícke vtipy NÁVOD PRE ZAČIATOČNÍKOV

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #14081 Reply

  Pre tých, ktorý by náhodou nevedeli ako na to :woohoo:

  I.Ako zastreliť jelena
  Potrebujete príručku na chytanie jeleňov, pušku, čistinku a jeleňa. Prídete na čistinku s jeleňom, nalistujete si v príručke ako zastreliť jeleňa, nabijete, zamierite a zastrelíte jeleňa.

  II.Ako zastreliť medveďa:
  Potrebujete príručku na chytanie jeleňov, pušku, čistinku, elektrikárske stupačky, ihlicu, dve esá a medveďa. Prídete na čistinku s medveďom, ukážete mu prostredník, medveď sa za vami rozbehne, obujete si stupačky, vyleziete na strom a medveď vybehne za vami. Zoberiete ihlicu, pichnete ho do oka. Medveď skríkne – moje oko, – vy vytiahnete dve esá a poviete – ja mám kráľovské. Medveď sa tresne po čele a povie, – ja som z toho jeleň. V príručke ako zastreliť jeleňa si nalistujete, ako zastreliť jeleňa, nabijete, zamierite a zastrelíte medveďa.

  #14082 Reply

  III.Ako uloviť zajaca
  Zoberiete kameň, nasypete naň korenie, vyhľadáte oblasť o ktorej viete, že prekypuje zajacmi, uložíte kameň na viditeľné miesto a skryjete sa za krík. Zajac zbadá kameň na lúčke, príde, ovonia kameň, kýchne si a rozbije si hlavu.

  #14085 Reply

  Upozornenie! Pri navode na zajaca nikdy neskusat ci je kamen dostatocne okoreneny, inak bude uloveny zaciatocnik!

  #14197 Reply

  aj by som to vyskúšal, ale tu je za zber húb 500€ pokuta, tak za toho zajaca by bolo aspoň 10 rokov nepodmienečne a za jeleňa tak doživotie.medvede neviem či sú tu.no nič, musíme odskúšať len niekde v krajinách 3tieho sveta.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
Odpoveď na: NÁVOD PRE ZAČIATOČNÍKOV
Vaše údaje: