Úvodná stránka Diskusné Fóra INÉ Poľovnícke vtipy NÁVOD PRE ZAČIATOČNÍKOV

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #14081
      @w0lf

      Pre tých, ktorý by náhodou nevedeli ako na to :woohoo:

      I.Ako zastreliť jelena
      Potrebujete príručku na chytanie jeleňov, pušku, čistinku a jeleňa. Prídete na čistinku s jeleňom, nalistujete si v príručke ako zastreliť jeleňa, nabijete, zamierite a zastrelíte jeleňa.

      II.Ako zastreliť medveďa:
      Potrebujete príručku na chytanie jeleňov, pušku, čistinku, elektrikárske stupačky, ihlicu, dve esá a medveďa. Prídete na čistinku s medveďom, ukážete mu prostredník, medveď sa za vami rozbehne, obujete si stupačky, vyleziete na strom a medveď vybehne za vami. Zoberiete ihlicu, pichnete ho do oka. Medveď skríkne – moje oko, – vy vytiahnete dve esá a poviete – ja mám kráľovské. Medveď sa tresne po čele a povie, – ja som z toho jeleň. V príručke ako zastreliť jeleňa si nalistujete, ako zastreliť jeleňa, nabijete, zamierite a zastrelíte medveďa.

      #14082
        @w0lf

        III.Ako uloviť zajaca
        Zoberiete kameň, nasypete naň korenie, vyhľadáte oblasť o ktorej viete, že prekypuje zajacmi, uložíte kameň na viditeľné miesto a skryjete sa za krík. Zajac zbadá kameň na lúčke, príde, ovonia kameň, kýchne si a rozbije si hlavu.

        #14085
          @martin75

          Upozornenie! Pri navode na zajaca nikdy neskusat ci je kamen dostatocne okoreneny, inak bude uloveny zaciatocnik!

          #14197
            @crossbowhunter

            aj by som to vyskúšal, ale tu je za zber húb 500€ pokuta, tak za toho zajaca by bolo aspoň 10 rokov nepodmienečne a za jeleňa tak doživotie.medvede neviem či sú tu.no nič, musíme odskúšať len niekde v krajinách 3tieho sveta.

            #48638
              @kiri

              jedna skvelá fotka

              Attachments:
            Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.