Táto téma obsahuje 87 odpovedí, má 19 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom 15.03.2018/21:07.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 88 )
  • Autor

Chalani.Vie niekto ci pasuje struna zo slavie 634 do slavie 630?
    Ci sa to da poskladat spravit 630-tku s vlastnostiami 634,alebo ci tam pasuje struna z gamo shadow?

#7073 Odpoveď

priemer pruzin by nemal byt rozdielny a tu nieje otazka ci ju tam vopchas ale ci ju tam vopchas bez strihania alebo hu budes musiet ustrihnut skus odmerat aka je dlha struna na tej tvojej a ak je stara tak pricitaj nejaky ten cm a kolko ma zavitov a aky hruby ma drot ja to porovnam s tou mojou a uvidime kolko bude treba zostrihnut alebo nebude

#7075 Odpoveď

To je jednoduchsie porovnat tie struny priamo v predajni,ale ide o to ci tam nebude nejaky zadrhel.Pretoze rozmery mozu byt stejne ale tvrdostina,cice ci to vydrzia suciastky vo vnutri.Preto sa pytam ci to niekto z vas skusal a ma skusenosti s prerobenim slavie 630 na poridnu vzduchovku.Jednoduchsie je kupit 634 ale ma kratku hlaven a to sa mi nelubi.

#7077 Odpoveď

struna zo Slavie 634 do Slavie 630/631/620 pasuje

#7078 Odpoveď

Dik za info.

#8045 Odpoveď

ja by som sa chcel spytat ,na aku vzdialenost sa da strielat so 631 presne. chcel by som zacat s rekreacnou strelbou len tak pre zabavu

#8047 Odpoveď

co je presne daj nejake tie cm 🙂

#8048 Odpoveď

ved myslel som to tak ,ze na aku max. vzdialenost sa da strielat ,na terc ,tak ,ze kde namieris tam trafis ,bez toho aby to nebolo nejak vedla ani o centimeter

#8049 Odpoveď

to je na dlhe polemizovanie ale so slaviu 631 s mieridlami no na 10-15m

#8051 Odpoveď

takze na zaciatok mi to asi staci na nejake to ucenie co sa tyka strelby ne terc a naucit sa zaobchadzat so vzduchovkou(udrzba,…)

#8052 Odpoveď

nemas co pokazit

#8053 Odpoveď

rozmyslal som aj nad hatsanom ,ale ked som si vcera prebehol nieco z tohto fora tak som sa rozhodol zohnat nieco taketo pre zaciatok ,nakolko som sa dozvedel ,ze hatsan patri skor medzi „dodo“ :S

#8054 Odpoveď

hatsan medzi dodo urcite patri, to slovicko skor si tam nemusel davat :), ale nemusis sa toho bat nie je to nic strasne, ked idem rozoberat svoju vzduchnu tak sa na to tesim, a robim to rad , no neviem ako si na tom ty:unsure:

#8059 Odpoveď

Aj ja som sa s hatsanom vela natrápil a stále skušam niečo nové, ale ked to človeka baví tak mu to nevadí a velmi ma teší ked sa mi niečo podarí vylepšiť. A vždy je čo vylepšovať až nakoniec zisťujem že tá moja ma črevá úplne iné ako origo, ale je to lepšie, teraz chcem napríklad vyvážiť pažbu, lebo vzduša dosť kope a umelohmotná pažba je vzadu dutá a nevyvážená, bude síce ešte ťažšia ako je ael ke to bude mať význam tak to nevadí.

#8069 Odpoveď

Ked chces tu S631 kupovat novu, tak si uz radsej priplat tych par € navyse a kup S634, urcite nebudes banovat.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 88 )
Odpoveď na:slavia 630-634
Vaše údaje: