• This topic has 87 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 15.03.2018/21:07 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7072
      @yublyuri

      Chalani.Vie niekto ci pasuje struna zo slavie 634 do slavie 630?
      Ci sa to da poskladat spravit 630-tku s vlastnostiami 634,alebo ci tam pasuje struna z gamo shadow?

      #7073
        @fogas11

        priemer pruzin by nemal byt rozdielny a tu nieje otazka ci ju tam vopchas ale ci ju tam vopchas bez strihania alebo hu budes musiet ustrihnut skus odmerat aka je dlha struna na tej tvojej a ak je stara tak pricitaj nejaky ten cm a kolko ma zavitov a aky hruby ma drot ja to porovnam s tou mojou a uvidime kolko bude treba zostrihnut alebo nebude

        #7075
          @yublyuri

          To je jednoduchsie porovnat tie struny priamo v predajni,ale ide o to ci tam nebude nejaky zadrhel.Pretoze rozmery mozu byt stejne ale tvrdostina,cice ci to vydrzia suciastky vo vnutri.Preto sa pytam ci to niekto z vas skusal a ma skusenosti s prerobenim slavie 630 na poridnu vzduchovku.Jednoduchsie je kupit 634 ale ma kratku hlaven a to sa mi nelubi.

          #7077
            @tomcat

            struna zo Slavie 634 do Slavie 630/631/620 pasuje

            #7078
              @yublyuri

              Dik za info.

              #8045
                @devil

                ja by som sa chcel spytat ,na aku vzdialenost sa da strielat so 631 presne. chcel by som zacat s rekreacnou strelbou len tak pre zabavu

                #8047
                  @fogas11

                  co je presne daj nejake tie cm 🙂

                  #8048
                    @devil

                    ved myslel som to tak ,ze na aku max. vzdialenost sa da strielat ,na terc ,tak ,ze kde namieris tam trafis ,bez toho aby to nebolo nejak vedla ani o centimeter

                    #8049
                      @fogas11

                      to je na dlhe polemizovanie ale so slaviu 631 s mieridlami no na 10-15m

                      #8051
                        @devil

                        takze na zaciatok mi to asi staci na nejake to ucenie co sa tyka strelby ne terc a naucit sa zaobchadzat so vzduchovkou(udrzba,…)

                        #8052
                          @fogas11

                          nemas co pokazit

                          #8053
                            @devil

                            rozmyslal som aj nad hatsanom ,ale ked som si vcera prebehol nieco z tohto fora tak som sa rozhodol zohnat nieco taketo pre zaciatok ,nakolko som sa dozvedel ,ze hatsan patri skor medzi “dodo” :S

                            #8054
                              @dodino147

                              hatsan medzi dodo urcite patri, to slovicko skor si tam nemusel davat :), ale nemusis sa toho bat nie je to nic strasne, ked idem rozoberat svoju vzduchnu tak sa na to tesim, a robim to rad , no neviem ako si na tom ty:unsure:

                              #8059
                                @drakonaut

                                Aj ja som sa s hatsanom vela natrápil a stále skušam niečo nové, ale ked to človeka baví tak mu to nevadí a velmi ma teší ked sa mi niečo podarí vylepšiť. A vždy je čo vylepšovať až nakoniec zisťujem že tá moja ma črevá úplne iné ako origo, ale je to lepšie, teraz chcem napríklad vyvážiť pažbu, lebo vzduša dosť kope a umelohmotná pažba je vzadu dutá a nevyvážená, bude síce ešte ťažšia ako je ael ke to bude mať význam tak to nevadí.

                                #8069
                                  @mk13

                                  Ked chces tu S631 kupovat novu, tak si uz radsej priplat tych par € navyse a kup S634, urcite nebudes banovat.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 88 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.