• This topic has 26 odpovedí, 11 hlasov, and was last updated 25.02.2018/16:40 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4014
      @mato620

      ahojte nevedel by my niekto poradit ako sa da vylepsit vzduchovka slavia 620 hladal som po nete ale nic som nenasiel.Vopred dakujem

      #4020
        @tomcat

        nepises co konkretne chces na nej vylepsovat… spust, vzhlad,…???

        #4034
          @mato620

          no spus a somozrejme vykon ak ba sa to dalo.

          #4037
            @tomcat

            pre oboje plati to iste co pre ina vzduchovky, co najjemnejsi brusny papier, lestiaca pasta a lestit… namazat kvalitnym mazadlom, tak aby nedieselovalo, skontrolovat tesnenie piestu aj hlavne, v pripade potrby vymenit, silnejsiu pruzinu…
            to len tak vo vseobecnosti stale opakujem co som uz v inom vlakne uz raz napisal… princip je vzdy rovnaky

            #4040
              @mato620

              cital som aj tvoje prispevky a este by som sa chcel spitat ci by som kozene tesnenie na piest nemohol vymenit za gumene lebo kozene nemaju.

              #11060
                @snake

                neviete kde sa daju kupit na slavku tesnenia

                #11061
                  @tomcat

                  a konkretne ktore tesnenie? ak hlavne, pasuje tam zo S630/631/634 ak z piestu tak zalezi ci mas novsi typ s “plastovym” tesnenim, v tom pripade pasuje zo S630/631
                  ak starsi typ, cize kozene, tak asi najjednoduchsie bude ho vyrobit z kusu hrubej koze

                  #11062
                    @fogas11
                    #11063
                      @caco

                      Tak toto ste nevideli!!! Je to síce slavia 630 ale dám to sem. Toho debilného zasrana keby som dostal do rúk tak ešte týždeň po tom by nevedel udržať moč a ani velkú potrebu. http://sport.bazos.sk/inzerat/1730664/SLAVIA-630.php
                      Keby som toto našiel môjmu synovi…

                      #11064
                        @tomcat

                        uz podla gramatiky je jasne o akeho cloveka sa jedna… a hento od neho moze kupit iba niekto kto je na tom rovnako… cize hlupak

                        #11065
                          @fogas11

                          A ta cena 35 € to sa asi zblaznil to nema hodnotu 15 €

                          #11066
                            @thomas32

                            no nehorazne…. ze vraj sa zmesti do skolskej tasky to sa chce obstrelovat v skole????? a ako tu vzduchovku znicil:( !!! ved to uz nevyzera ako vzduchovka ale ako upilovana brokovnica……a ta kratka hlaven s tym drziakom je nasmiech..

                            #11067
                              @snake

                              toto by som ja nespravil s tou mojou 620 a nie on s 630 to je uplny de*** a ze je nastriekana :laugh: ten predok vyzeral ako horak na svinu :woohoo: a to tesnenie potrebijem do hlavni

                              #11068
                                @tomcat

                                no tak potom chod do akehokolvek obchodu kde predavaju vzduchovky, je to uplne bezne tesnenie a maju ho vsade, stalo par korun… povies len ze tesnenie do hlavne na Slaviu… pripadne on na teba vytiahne krabicu s roznymi suciastkami ako sa stalo v mojom pripade v istom polovnictve v BA a uz si sam z toho vyberies co chces 😀

                                #11069
                                  @snake

                                  keby som vedel ako vyzerala nova lebo teras je natiahnuta ako zuvacka :woohoo:

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.