Úvodná stránka Diskusné Fóra INÉ Nezaradené Trvale platné

Táto téma obsahuje 9 odpovedí, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom 01.07.2019/20:08.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
 • Autor
  Príspevky
 • #20603 Odpoveď

  Páni, toto je veľmi zaujímavé – možno zachráni mnohým zdravie – najmä na južnom Slovensku, kde je veľa kliešťov napadnutých boreliózou, ale aj encefalitídou.
  Myslím, že je to možné použiť aj na psov – rozmelnený votrieť do kože – aj pes môže trpieť, či uhynúť na boreliózu.

  #20613 Odpoveď

  Páni – poprechládaní poľovníci. Niečo na reumu, dnu a vysoký tlak – očista ľadvín ako to robili naši pradedovia. Jednoducho a účinne – a liečenie – aj prevencia – nečakajte na dobu, kedy to už bude nutné – čistite priebežne.

  7 hrnečků vody a 1 hrneček nasekané petrželové natě.

  Co Vy na to??? Roky běží a naše ledviny neustále filtrují krev od solí, od různých jedů a od všeho, co znečišťuje naše tělo. Je to velmi snadné:
  Kupte jednu kytičku petržele kudrnky – lepší je bio z vlastní zahrádky, omyjte ji, pak ji pořežte na malé kousky, hoďte ji do hrnce, zalijte čistou vodou, povařte ji deset minut a nechte vychladnout, pak vývar přefiltruje, nalijte od čistých lahví a vložte do ledničky. Užívání: pít jeden pohár denně. Výsledek uvidíte v moči, že sůl a ostatní nahromaděné nečistoty vycházejí z vašich ledvin a také sami uvidíte, že se budete cítit jako nikdy předtím. Petržel je známá jako nejlepší přírodní prostředek na čištění ledvin.
  Pošlete to všem svým blízkým…

  p.s. má to jeden vedľajší účinok – celkové ozdravenie má za následok zvýšenie erekcie – pozor, aby ste mali čo s tým robiť! Fajčenie napr. znižuje erekciu – ale veľa mužov nutne fajčí aby si ju zrazili, lebo niet čo s toľkou robiť… :woohoo:

  #20651 Odpoveď

  Tento prípad nie je zo Slovenska, ale ľudia poľovať po celom svete, tak je poučné byť ostražitý. Pán si neskontroloval či ponožky či topánky a stálo ho to život. Je to neuveriteľné – ale s otepľovaním sa sem rozťahujú aj druhy, ktoré by tu inak neprežili zimu. V priaznivých podmienkach veľmi teplé leto a mierna zima môžeme byť ohrození druhmi, čo nás ani nenapadne. Iste nebude škodiť byť ostražití.
  http://www.topky.sk/cl/11/1283380/Muz-zomrel–19-krat-ho-uhryzla-cierna-vdova-
  LONDÝN/BRATISLAVA – Bývalého bejzbalistu Jeffa Sealea (40) z Erie v americkom štáte Colorado pred dvoma týždňami uhryzol nebezpečný pavúk do nohy. Na ochorenie sa však sťažoval až v nedeľu, krátko pred svojou smrťou.
  Jeho sestra Stephanie Baumová je presvedčená, že smrť súvisela so Jeffovým zamestnaním. „Bol vo veľmi dobrom zdravotnom stave, až kým nezomrel. Po večeroch pracoval v konskej stajni, takže si mohol pavúka priniesť domov spolu so svojimi vecami alebo na nejakej veci zo stajne,“ uviedla pre televíziu FoxNews.
  Oficiálnu správu od koronera zatiaľ nezverejnili, ale podľa biológov dochádza k uhryznutiu čiernou vdovou iba veľmi zriedkavo. Snovačka jedovatá je veľmi plachá, kým ju niekto neobťažuje.

  Attachments:
  #20653 Odpoveď

  Tento druh ohrozenia BANÁNOVÝM PAVÚKOM považujem za oveľa nebezpečnejší, ako ohrozenie medveďom. Pri medveďovi si totiž nebezpečenstvo uvedomuje každý – toto však mnohých ani nenapadne – a to, že tento príbeh je z Londýna je len o tom, kam smerovala predmetná krabica tovaru – rovnako mohla prísť na Slovensko.
  Toto je jedno z ohrození vyplývajúcich z globálneho obchodu a aj z lietania, lebo mnohé banány sem prídu aj chartrovými letmi…teda veľmi rýchlo. Podstatná je fotka, aby si človek uvedomil, ako to ohrozenie vyzerá. Veľa poľovníkov si banán berie so sebou do revíru, lebo je to veľmi pohodlná strava a rozložiteľný odpad.
  http://www.topky.sk/cl/11/1626273/Kupila-si-banany-a-prislo-peklo–Zena–30–musela-utekat-s-babatkom-z-domu-pred-smrtou

  Attachments:
  #20733 Odpoveď

  Niečo, čo sa vždy zíde – či na brigáde, či na poľovke.
  Veľmi rozumné a funguje to!

  Put A Band-Aid On Your Finger

  #20734 Odpoveď

  🙂 super nápad.

  #20769 Odpoveď

  Super návod na zakusnutého kliešťa. Ochrana proti vážnym život ohrozujúcim infekciám – borelióze a zápalu mozgových blán. Jeden pilčík z Častej bol kdesi pri maďarských hraniciach pomáhať likvidivať kalamitu, chytil tamojšieho kliešťa a z neho encefalitídu ( zápal mozgových blán) a všetko v tých 42°C horúčkach zabudol Musel sa nanovo v 45 rokoch učiť písať, počítať a pod..aj na preskúšanie z vodičáku musel ísť. A to bol socializmus.
  Toto videjko si stiahnite a uložte – a naučte svoje deti.

  Jak na klíště, které je už přisáté?

  ešte doplním – pre úplnosť – pepermint je mäta – mäta pieporná, či mata peprná – návod na domácu výrobu je tu:
  http://makova-panenka.cz/pestovani/mata-pestovani-a-ucinky-maty-vyrabime-domaci-matovy-sirup-matovy-olej-i-caj-z-cerstve-maty/
  Olej z máty peprné

  mátový olejŠiroké užití má mátový olej, který se připravuje z mladých, ještě nekvetoucích částí rostliny.

  Asi 50 g máty na jemno nasekáme, vložíme do zavařovací sklenice, zalijeme 1/4 l kvalitního oleje, dobře uzavřeme a necháme 14 dnů odležet. Pak směs procedíme, olejem naplníme malé lahvičky a dobře uzavřené je uchováváme na chladném místě.Olej používáme i k inhalaci při rýmě, zahlenění a kašli, při zánětu průdušek a nosních dutin. Při migréně a bolestech hlavy jím potřeme čelo, olejem ošetřujeme i pohmožděniny, ekzémy a místa stižená revmatismem.

  #21090 Odpoveď
  #43940 Odpoveď
  #43944 Odpoveď

  Asi najdôležitejšie a život ohrozujúce je – alergická reakcia. Boľačky až toľko nevadia. Problémom dneška však je, že všetky tieto bodavce lietajú a opeľujú celú prírodu a teda neviete na akú plodinu sadali a s akým chemickým postrekom sa stretli – teda ho majú na sebe a pri bodnutí sa do tela môže dostať koktejl chemických látok neznámeho zloženia. Postrekujú sa vinohrady proti múčnatke, peronospóre, hnilobe, obilie proti múčnatke, repka a slnečnica desikantmi, jablone, slivky a pod proti roztočom, múčnatke etc…a inak v minulosti neškodné bodnutie sa môže stať chemickým či chemicko-biologickým útokom s ktorým sa doteraz telo ešte nestretlo. Teda – ak nás v minulosti, či mladosti poštípala osa a nič sa nedialo – dnes je osa tá istá, ale navyše s chemickým darčekom, ktorý je určite zameraným na potláčanie života. Aj preto je teraz toľko alergických reakcií – ale štát s tým nemá čo urobiť.  Pán Boh pomáhaj…

  https://www.kamzakrasou.sk/prva-pomoc-pri-ustipnuti-vcelou-osou-srsnom-osvedcena-cibula-uz-je-pase-/19255?position=hs_footer

   

   

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
Odpoveď na: Trvale platné
Vaše údaje: