Táto téma obsahuje 6 odpovedí, má 5 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom 23.08.2019/11:52.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
 • Autor
  Príspevky
 • #19659 Odpoveď

  Chcela by som sa informovať ohľadom výcviku poľovných psov. Niesom poľovník. chovám poľovné plemeno s pp. psíky majú poľovné skúšky, sú teda poľovne upotrebiteľné. ale kde ich mám na tie skúšky pripravovať keď len vyjdem z domu a všetko je poľovní revír???

  #19660 Odpoveď

  Keďže ide o poľovné skúšky, tak to bez spolupráce s poľovným združením asi nepôjde. Máš tam nejaké problémy s miestnymi poľovníkmi ?

  #19755 Odpoveď

  Katka, ja som poľovník, ale ani ja v „našom“ revíri si nemôžem dovoliť pripravovať psa kedy chcem a kde chcem, ale len vo vyhradenej časti a v dohodnutom čase. Možno tam u vás sú na tom podobne a chce to nadviazať kontakt s miestnymi poľovníkmi, najlepšie s ich hospodárom a rozumne sa dohodnúť.

  #19833 Odpoveď

  Goret ti dal presný návod ako máš postupovat. Ja som tiež požiadal PZ a dohodli sme sa na výcviku psov v revíri .

  #44104 Odpoveď

  Poprosil by som o radu 17 mesacny stavac žiadny záujem o vystavovanie je to NDS. vyskúšané zver v klietke dlhé vodítko,aj nechana zver zadusit psom ,aj Klietka automatické vystrelenie,nič nezaberá prosím o radu.

  #44105 Odpoveď

  Vyradiť z chovu. Daruj ho niekomu. Nie každý pes sa podarí.

  #44107 Odpoveď

  Porekadlo jedno hovorí na každú opicu nájdeš palicu budem skúšať ďalej lebo keď sedíme chotári a priblíži sa zver tak si sadne a dvihne prednú nohu a pozoruje.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
Odpoveď na: výcvik poľovného psa
Vaše údaje: