Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #14433
      @robo84

      neviete kto dováža značku YUKON a ake mete skusenosti

      #14519
        @duso2

        Robo yukon mozes kupit napriklad http://www.dalekohlady.sk/night.php . Podla mojho nazoru vyrobky tejto znacky patria do hobby kategorie. Neviem co ta od yukonu zaujima,ci digital NV (model ranger),alebo klasicke tubove NV povacsinou 1 a 2 generacie.
        Ak digitalny Ranger tak doporucujem verziu PRO,ktorej cena je cca 600 euro.S Xenonics supervision sa to neda porovnat,i ked maju rovnaky snimaci cip,semiprofesionalny digi NV Supervision benefituje z High definition mikrodispleja v okulari (tzn. lepsie rozlisenie t.j. detaily na vacsiu vzdialenost).
        Vies vlastne co chces?V inom vlakne sa pytas na Xenonics,kde som prispel tiez a nereagoval si,napokon ta zaujima lacnejsi Yukon…

        #44747

          Dobrý deň.

          Chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadom nočného videnia. Čo by ste mi doporučili buď Armasight dark strider 1Gen alebo Yukon Ranger pro 5×42? Za vaše odpovede vopred ďakujem.

          #44748
            @slavoslav

            Konkretne tieto modely nepoznam, ale vseobecne vzate digitalne nocne ako ten Yukon Ranger su ovela lepsie ako klasicke nocne videnie v rovnakej cenovej kategorii co bude pripad toho Armasight. Od Yukonu som mal moznost vyskusat ich digitalne nocne (Photon RT) a s prisvitom do 200 m funguju vynikajuco, co to vidiet aj na dalej. Tie digitalne robia aj videa tak sa skus po yotube pozriet, dost pravdepodobne tam na tento ci podobny model natrafis spolu s nocnym videom z neho.

          Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.