• This topic has 23 odpovedí, 13 hlasov, and was last updated 24.11.2020/10:41 by .
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2999
      @hospodar50

      Skusenosti este nemam, ale tuto sezonu ich budem pouzivat, tak potom ti dam vediet. (.300 WIN MAG/168/BARNES/TSX)
      Pocul som na ne len chvalu, vsak uvidime. :laugh:

      #3001
        @igman

        Na Slovensku je podľa prezidenta SPZ 52 000 poľovníkov koľký nadávajú, ak ti vyjde promile nespokojných tak asi nieje čo riešiť.

        #3003
          @jaro1

          igman napísal:

          Na Slovensku je podľa prezidenta SPZ 52 000 poľovníkov koľký nadávajú, ak ti vyjde promile nespokojných tak asi nieje čo riešiť.

          Ahoj Igman, ako to presne myslíš? Skús to upresniť.

          #3007
            @igman

            Chcel som zareagovať na otázku prečo všetci nadávajú na S@B, pomer medzi tými čo toto strelivo používajú a ktorí nadávajú, nikdy nebudem obhajovať žiadneho výrobcu, ber to len ako podnet na zamyslenie.:woohoo: :kiss:

            #3008
              @jaro1

              igman napísal:

              Chcel som zareagovať na otázku prečo všetci nadávajú na S@B, pomer medzi tými čo toto strelivo používajú a ktorí nadávajú, nikdy nebudem obhajovať žiadneho výrobcu, ber to len ako podnet na zamyslenie.:woohoo: :kiss:

              Áno, beriem to ako podnet na zamyslenie. A koľkí z tích 52 000 poľovníkov štatisticky nadávajú, keď to uvádzaš?

              #3108
                @kulti

                Ja osobne doporučujem od SaB v kal. 7x65R na srnčiu 11,2 SPCE. Zamerný bod voliť radšej v zadnej polovici komory,isto netreba strieľať tesne za lopatku.Ale záleží aj od terénu,či je zarastený.11,2-dvojka nie je až tak moc citlivá na prekážky.

                #3109
                  @lovec

                  Neber to v zlom,kolega…ale to uz co je,ked musis pomaly zver strielat pomaly na makko?! Ked by si si kupil nejake kvalitnejsie strelivo,usetris aj maso,aj utrpenie zveri.

                  #46228
                    @kiri

                    Pre predstavu – o SaB – čerstvé z 23.11.2020

                    Pozor – DENNÁ produkcia = 4 milióny nábojov – teda – čoho sa dokáže predať 4 milióny denne – idú ako teplé rožky – iste je výbornej kvality.
                    <h1 class=”title style-scope ytd-video-primary-info-renderer”>We are a proud partner of the Czech Armed Forces</h1>

                     

                    #46229
                      @kiri

                      Kalendár na r. 2021 – krásne fotos starých brokových nábojov:

                      https://www.sellier-bellot.cz/repository/file/SB-kalendar-2021.pdf

                       

                    Zobrazuje sa 9 príspevkov - 16 až 24 (z celkového počtu 24 )
                    • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.