• This topic has 87 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 15.03.2018/21:07 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10254
      @dionyz

      Vdaka

      #10291
        @tomcat

        este som zabudol spomenut ze vsetky tesnenia su na nej povodne (pri vymene pruziny som ich vzdy len ocistil a namazal silikonovym olejom pre zmekcenie a tym lepsie tesniace vlastnosti), menila sa len pruzina.

        #11400
          @hatsan85

          Chcem sa opytat co sa mi viac oplati Slavia630 alebo Hatsan 85MOD.Dakujem za odpovede!!!

          #11401
            @fogas11

            zaujmava otazka zalezi na co to chces na potkany atd alebo na terce a ci chces optiku alebo nie a na kolko metrov by si chcel strielat ja osobne by som si teraz zobral 85 ked sa pozrem tak do buducna verim ze raz si najdes nejaky ten gros a kupis si na to optiku a tu na 630 nedas ibaze by si dal niekomu spravit rybinu ale to je o hovne robota

            #11404
              @tomcat

              ale da optiku aj na S630, zalezi kedy bola vyrobena…

              #11407
                @fogas11

                na tych novych 630 sa robi rybyna?

                #11410
                  @dodino147

                  rybina sa robi fogass,
                  ja by som bral radsej 85, mam ju a som spokojny
                  vystrelene cca 6 000 diaboliek (min.) a slape jak zlato

                  #11413
                    @hatsan85

                    Chcel by som strieloat na terc asi tak z 5 az 10 m vzdialenosti.A co sa tyka optiki tak zatial asi nie ale mozno neskor.Ale hlavne by ma zaujimalo ci sa hatsanky moc nekazia lebo som cital ze radsej slaviu ako hatsan.

                    #11414

                    kúp si nejakú pištoľku. na tu vzdialenost ti netreba dlhú 😛

                    #11415
                      @hatsan85

                      Tak to radsej budem strielat od 15 do 35 m.

                      #11417
                        @dodino147

                        do 5m ti postaci aj prak..:)
                        kup hatsana a hotovo, urcite ti posluzi…ked sa pokazi das reklamovat a hotovo…vyrieseny problem…a teraz ho bez objednat…sup sup…

                        #11418
                          @hatsan85

                          este tak skoro to nebude mam zatial Slaviu 620 donre sluzi tak pocitam mozno tak do roka by som ju chcel kupit snad aj skor bo slavia neak blbne…

                          #11419
                            @dodino147

                            co ta slavia robi?

                            #11420
                              @jerem555

                              ajblbne aj dobre slúži:)

                              #11421
                                @hatsan85

                                Ked pusku zalomis a pomali ju davas spät alebo ako to mam vysvetlit robi take zvukly ako suchanie alebo nieco take jak keby v tom vnutri tej vzduchovky bol piesok alebo co.

                              Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 88 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.