• This topic has 26 odpovedí, 11 hlasov, and was last updated 25.02.2018/16:40 by .
Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11070
      @tomcat

      takto
      http://shop.czub.cz/objects/1074646756.html

      ine take tesnenie podobneho tvaru v slavii nie je, cize sa nemas ako pomylit

      #11071
        @fogas11

        pytaj si O kruzok stal asi 20 sk naposledy

        #11241
          @risopepi

          Tesnenie do hlavne 620-ky sú najlepšie z kože. Daj mi poštovú adresu na môj mail a ja ti pošlem v obálke, ja si ich doma vyrábam zo starej koženej gurtni na pohon mláťačky.

          #11243
            @fogas11

            z toho stareho plocheho remena? to je aj dost tvrde nie ja som mal doma staru zinienku a z tej to bola parada maka ohybna koza parada aj praky sa z toho dali robit

            #11244
              @snake

              to tomcat:to twsnenie som kupil a do slavie 620 sa vraj nahradne diely nerobia tak som zobral toto a je to velke do hlavny tak tam necham asi to stare ale pockaj vecer sem dam foto ako vyzera trosku som ju upravil 😉 teras uz je hodna mena Slavia 620

              #12806
                @pulie

                ake kozene tesnenie nechapem ? po domacky?? vyrobene naco , sak na 620 pasuje PVCtesnenie ,zo 630,631 pomali vsetko
                dneska som bol v polovnictve a pytal som new origos nahr. diely na slavku 620 ,ze to nemaju …nastaste som mal pri sebe piest tak som skusil PVCtesnenie zo 630-631, dalej som kupil O-kruzok do hlavne, pruzinu
                prisiel domov vycistil na olejoval silik. olejom nahodil ,prva rana zo sipkou ,chlapci moje tobilo neco stalomato: PVCtesnenie 0,90 e
                O-kruzok dohlavne 0,20 e
                pruzina 8,-e :whistle:

                #12807
                  @tomcat

                  iba barbari strielaju ocelove sipky… nemas uctu k vyvrtu

                  #12812
                    @pulie

                    vidíš to ma nenapadlo,ocelovou šípkou strilať…:S jaj, a moja slavka 620 co mam po mojom nebohom dedovi ta bysa mala zavesit na stenu a nie snej palit kazdy den, ale staram sa onu ako len najlepsie sa da prirastla mi k srdci,:unsure:
                    kazde rano si ju pohladkam a zaspominam ako ma snej dedo ucil strielat jak mi drzal hlaven aby ma neprekotila … :huh:
                    zajtra si ju pozrem v akom je stave drazkovanie najlepsie sa cez nu diva priamo do slnka. B) B)

                    #16261
                      @milosko76

                      To nie je PVC ale guma materiál,ktorá sa používa do vodovodných batérií.Rok výroby je 1960 až 70 tak sa používalo len koženné tesnenie.Ten váš PVC krúžok som tam vôbec nezmestil.Tak asi máte neskorší dátum výroby.

                      #16262
                        @milosko76

                        Platí vaša ponuka?Tie PVC krúžky mi tam vôbec nešli.Boli vetšie ako drážka o hlavni

                        #20473
                          @stanley121

                          Kde nájdem na Vás kontakt?

                          #21444
                            @m-riska103

                            ahojte, nevedeli by ste mi prosím poradiť, kde by som zohnal sadu tesnení a pružinu do Slavie 620?

                          Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
                          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.