Úvodná stránka Diskusné Fóra INÉ Videá To je čo ???

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #21391 Odpovedať
  @miloszv

  Nechápem tú sprostaňu čo sa tam motala, ani tých imbecilov čo sa schovali:

  #21394 Odpovedať
  @kiri

  https://cz.sputniknews.com/svet/201802046720174-internet-video-utok-divocak-duchodce-cina/

  Sputnik to komentoval, že :Na internetu se objevilo video útoku divočáka o váze 100 kilogramů na obyvatele čínské vesnice, který skončil smrtí důchodce.
  rozzuřené zvíře přiběhlo k muži, povalilo ho na zem a udeřilo špičáky. Ostatní lidé se snažili oběti pomoct a odehnat divočáka pomocí ručních nástrojů. Poté, co se dva muži vydali pro pomoc, zvíře zaútočilo na švagrovou důchodce, která zůstala na místě činu. Podle místních médií muž zemřel na místě, žena byla převezena do nemocnice.
  Tu je dobre vidieť, že diviaka netreba podceňovať – okrem medveďa je to naše najrozšírenejšie ÚTOČNÉ zviera. Útočí síce – a väčšinou smrteľne – aj jeleň v ruji, hlavne na hubárov – spotených a páchnucich močom ( starší ľudia s únikom moču a nevypratých spodkoch – moč je u zveri najvýznamnejším teritoriálnym vyznačovačom ! ) Diviakov je ale rádovo viac a na poľovačkách sú durení a útočia v smrteľnom strese…toto ale asi nie je z poľovačky.
  Možno mali spolu dačo nevybavené, alebo tam dakde boli zbytky potravy a diviak ho považoval za potravinového konkurenta a vybavil ho. To sa môže stať ľahko aj v meste ak ideš popri kontajneroch a budú tam diviaky ( či medvede) dačo vyžierať a nadobudnú dojem, že sa chceš s nimi deliť. No a som zvedavý, čo by si robil – ak nosíš každý deň furt nabitú pištoľ – či ju vôbec stihneš vytiahnuť a či aj v tom rýchlom útoku dačo trafíš….cvičíš také situácie na strelnici? Napr. tasenie ak máš v ruke tašku a pudovú streľbu?….aby ti napr pri tasení neprekážal kabát (máš upravený kabát či vetrovku na rýchle tasenie?) a podobné lahôdky…lebo pri skúškach vieš koľkým vypadne pištoľ z ruky zachytením o odev? A je celá obrana v hajzli…

  #46424 Odpovedať
  @kiri

  Kratučké 25 sec videjko z Polskej Bialsko-Biale – to (na križovatke) nevymyslíš…

  Zderzenie z jeleniem w centrum Bielska-Białej

   

  #46434 Odpovedať
  @kiri

  Tak páni kolegovia – vysoko odborní poľovníci – čo poviete na toto video?

  Kto dokáže určiť, čo je toto za zvera?

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
Odpoveď na: To je čo ???
Vaše údaje: