• This topic has 8 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 30.08.2021/21:45 by .
Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #19659
      @katka21

      Chcela by som sa informovať ohľadom výcviku poľovných psov. Niesom poľovník. chovám poľovné plemeno s pp. psíky majú poľovné skúšky, sú teda poľovne upotrebiteľné. ale kde ich mám na tie skúšky pripravovať keď len vyjdem z domu a všetko je poľovní revír???

      #19660
        @otakar

        Keďže ide o poľovné skúšky, tak to bez spolupráce s poľovným združením asi nepôjde. Máš tam nejaké problémy s miestnymi poľovníkmi ?

        #19755

        Katka, ja som poľovník, ale ani ja v “našom” revíri si nemôžem dovoliť pripravovať psa kedy chcem a kde chcem, ale len vo vyhradenej časti a v dohodnutom čase. Možno tam u vás sú na tom podobne a chce to nadviazať kontakt s miestnymi poľovníkmi, najlepšie s ich hospodárom a rozumne sa dohodnúť.

        #19833
          @taras

          Goret ti dal presný návod ako máš postupovat. Ja som tiež požiadal PZ a dohodli sme sa na výcviku psov v revíri .

          #44104

            Poprosil by som o radu 17 mesacny stavac žiadny záujem o vystavovanie je to NDS. vyskúšané zver v klietke dlhé vodítko,aj nechana zver zadusit psom ,aj Klietka automatické vystrelenie,nič nezaberá prosím o radu.

            #44105

              Vyradiť z chovu. Daruj ho niekomu. Nie každý pes sa podarí.

              #44107

                Porekadlo jedno hovorí na každú opicu nájdeš palicu budem skúšať ďalej lebo keď sedíme chotári a priblíži sa zver tak si sadne a dvihne prednú nohu a pozoruje.

                #46364
                  @kiri

                  Štence nemeckého jagdteriéra –

                  výcvik hrou  a zároveň  skúška vrodených vlôh.

                  Rozvoj záujmu o korisť.

                  Všímanie si jednotlivých šteniat a ich reakcií, záujmu a prístupu.

                  Mooc poučné – mohol by aj dilino pochopiť.

                   

                  #47522

                    Lovu zdar pani niekto niekoho kto sa venuje výcviku a príprave teriérov na skúšky?

                  Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
                  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.