• This topic has 16 odpovedí, 11 hlasov, and was last updated 04.06.2017/15:50 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #16746
      @1lubos

      Neviete kto dovaza na slovensko Howa? Mal by som zaujem o 300 WM v plaste…

      #16749
        @millos

        Nikto, osobne najlepšie do Prahy, volal som tam, je to dovozca, kukni na google, finnhunter. Ochota,serióznosť,kamarát tam jednu tiež kupoval. Sú aj na Morave, myslím Breclav, trošku vyššie ceny, ale je to bližšie.

        #16750
          @boris29

          Prepac millos,ale nemas pravdu ja ju mam a vozi ju na SK brnohunt.eu sidlo ma pri Martine

          #16751
            @miso243

            O.i. aj Jedlička Zeleneč.

            #16753
              @1lubos

              Na brnohunt som volal, maju iba v cal 338 a najskor budu mat o 3 mes novu dodavku, p. Jedlicka tiez nema skladom, volal som mu:( nebol niekto na vystave v Blave ci tam niekto nevystavuje…?

              #16756
                @karol74

                Skús zavolať do finnhunter tel.+420605207674,
                ja som tam bol pred 2 mesiacmi,pán Klecha je seriózni
                obchodník.

                #16795
                  @haky

                  aké sú skúsenosti s touto zbraňou ? a akú 338 majú v Sk

                  #17233
                    @millos

                    Tak mali ste pravdu, je zastúpenie aj na Slovensku, a už je doma v skrini v 300WinMag. Montáž+krúžky ERA. Tresol som z toho české 11,7SP/zo zvedavosti/ s 73gr Vithavuori N560, veľmi pekný rozptyl, Hornady SST 180gr. nejako jej nechutili s týmto prachom, ale s Vectanom Tubal5000 slušné… Teraz je doma pre ňu nachystaný Barnes TTSX a Jaguar, tak podám výsledok. flinta trošku na môj vkus ľahučká, ale to je osobné…

                    #17820
                      @kepest

                      V najbližších dňoch príde na Slovensko nová zásielka pušiek HOWA.
                      Info na wwwbrnohunt.sk

                      #17857
                        @kepest

                        Práve dorazila nová zásielka guľovníc HOWA, už s novým spúšťovým mechanizmom. Predstavené budú v stánku f. BRNO HUNT s.r.o. na výstave SILVA REGINA, konanej v dňoch 31.3.-4.4. 2012 v Brne, v areáli brnenského výstaviska. Všetci ste srdečne vítaní.

                        #18984
                          @jozef1199

                          Klikni na www,brnohunt.eu. Dozvieš sa čo hladáš….

                          #20012
                            @akela

                            Neviete kde na SK by som si mohol pozriet aspon 2-3 modely tejto zbrane? Prednostne 243WIN. Dakujem.

                            #20013
                              @lovec

                              Teraz niekto v inzercii tu na horárovi predáva Rem 700 v kal. 243W. Lepšia voľba ako Howa, pretože tá má stúpanie vývrtu 10″, zatiaľ čo Remington má 9,25″. Takže s ťažšími strelami si bude lepšie rozumieť ten Remington…

                              #20014
                                @akela

                                Dakujem za tip, ale neznasam kratke hlavne. Na 243 chcem mat aspon 60cm hlaven. Inzerat som videl. Cena je slusna. A mam 195 cm a videl som tam velmi kratku pazbu. A cital som aj Tvoj clanok o dlzke hlavni, absolutne s nim suhlasim.

                                #20015
                                  @akela

                                  Prosim Ta nevies ake stupanie ma CZ 550 standart 60cm hlaven kal. 243win? Dakujem
                                  Trosku mimo temu tak sorac.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.