• This topic has 20 odpovedí, 13 hlasov, and was last updated 25.02.2010/15:40 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
  • Autor
    Príspevky
  • #1862
      @milanhruzik

      Neviete niekto kde kúpiť najlacnejšie Sauer202 – 203?
      Skúšal som Fraňa v NR, ale zdá sa mi že nemá dobré ceny.

      #2291
        @lovec

        Skus zavolat do Zelenča pri Trnave.0905 248 478 p.Jedlička.

        #2306
          @jager68

          V Zelenci zrejme Sauer nepredavaju. Momentalne TIKA,Sako a CZ, Marocchi,.Alebo ti ho objednaju a daju na ukor marze dobru cenu.To vedia urobit.

          #2310
            @lovec

            Sauer tam predavaju,neznamena to ale,ze budu mat kazdy model na sklade.Ako tvoria cenu by mi bolo fuk,hlavne ze lacnejsie ako hocikde inde.

            #2314

              prveho Sauera mi priateľ kúpil práve z Zelenči. Vraj tam naozaj bola dobrá cena, neviem. Druhého už sme kúpili v Rakúsku.

              #2315
                @mirkaa80

                Adelka daj mi prosím Ťa mail na Teba.

                #2316

                  Poslala som cez rychlu správu, už by si to tam mala mať. 🙂

                  #2321
                    @milos49

                    No dievčence pošlite aj mne kontakt….:woohoo:

                    Ale späť k téme. najlacnejšie, všetci chcú kúpiť najlacnejšie. Ja som sa už mnoho krát presvedčil, že kúpiť lacno, ešte neznamená byť aj spokojný. Ja kupujem v obchodoch kde viem, že keď sa vyskytne prípadný problém, tak ma neodpinkajú a vybavia ma k mojej spokojnosti. Chcem tým len povedať, že niekedy zdanlivo lepšia cena o 1000 Sk v konečnom výsledku nemusí byť lepšia cena.

                    #2650
                      @milanhruzik

                      Dakujem, kupil som 202 u Frana v NR, urobil mi naozaj dobru cenu.

                      #11147
                        @robo84

                        podla mna frano v nr aj zelenci sa da dohodnut na cene

                        #12147
                          @jabalaz

                          🙂 bol som u Fraňa vo velkosklade urobil mi fakt dobrú cenu a je to tam na super úrovni, až dokončí strelnicu bude to ešte lepšie. Ale kedže mám dosť času tak som si obvolal: Dynax,Hermes,Zeleneč.Pán Kuruc-Dynax ma odporučil priamo na dovozcu cez ktorého aj on predáva SAUER tak že priamo Hermes.V Zelenči mi zdvihol pán Jedlička ktorí keď som mu povedal že si zisťujem cenu zbrane a na základe toho sa rozhodnem kde si ju kúpim odmietol sa so mňou baviť na túto tému s tým že so mnou nebude strácať čas že on má dosť zákazníkov ktorý neporovnávajú.zo zelenčom som nadobro skončil nebudem tam nakupovať peniaze som nevyhral v lotérii nech tam nakupujú tí čo našli peniaze na chodníku.aj tak treba čakať. V Nitre u Fraňa sú zbraní plné regály,slušný prístup, slušná cena.Značka kvality-moja skúsenosť.

                          #12156
                            @robo84

                            jabalaz suhlasim ide o to ze zbran treba kupit tam kde ju fyzicky maju ani kde o nej len rozpravaju a je to tiez o pristupe

                            #12157
                              @robo84

                              ma niekto kontakt na nejaku predajnu v rakusku?

                              #13255
                                @snajper

                                Nedoporučujem kupovať zbraň v zahraničí, pretože riešenie prípadnej reklamácie bude veľmi zložité. A čo sa týka Rakúska a Nemecka, stačí si pozrieť ceny zbraní u predajní na internete a zistíš, že sú u dobrých zbraní vyššie ako u nás, pretože robia s vyššími maržami. U Sauera to platí dvojnásobne. Ja si myslím, že každá zbraň resp. puškohľad má svoju cenu a kupovať niečo lacné sa neoplatí, pretože zázraky sa nedejú. Ja som Sauer 202 kúpil na Slovensku a som spokojný.

                                #13257
                                  @0303-jozinko

                                  Dávam Ti zapravdu Snajper,Sauera naozaj nekúpiš nikde lacnejšie,ako u p.Fraňa v Nitre,majú veľmi dobré ceny Sauerov,vlastne konečný spotrebiteľ kúpi za takú istú cenu,keď nie lacnejšie ako obchodník so zbraňami.
                                  Napr.dali sme si vypracovať cenovú ponuku pre kamoša u nás v DS na Sauer 202 Elegance kal.7mm RM,oproti Nitre bola cena “prestrelená” o 25%,takže sme ho kúpili u p. Fraňa za 2500 Eur.Obchodník od nás bol veľmi nahnevaný,nakoľko jeho nákup vo Veľkoobchode bol 2530 Eur ,čo nám neskôr prezradil.
                                  Najlepšie je do Nitry na nákup zobrať niekoho s kým sa p. Fraňo pozná a zaručujem Ti,že budeš mať super cenu tak ako môj kamoš.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 21 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.