• This topic has 6 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 27.12.2015/18:38 by .
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #6799
      @pampalini

      Dobry den, caute. Chcem kupit nejaky revolver v kalibri 357Mag. Co odporucate? Ja som myslel na nejaky Taurus alebo pod.
      Dik

      #6805
        @paiero123

        pampalini napísal:

        Dobry den, caute. Chcem kupit nejaky revolver v kalibri 357Mag. Co odporucate? Ja som myslel na nejaky Taurus alebo pod.
        Dik

        musíš si kúpiť len perazzi, lebo tú mám ja a len tá je dobrá, alebo ešte mám šmejda blaser, ale ten používam len ako barlu. :laugh: :laugh: :laugh:

        #7129
          @brunom03

          Neviem preco ho strasis s tym Perazzim Pajero123?Uplne staci aj Ruger GP100 Stainless .357 Magnum Double Action Revolver.

          #7135
            @pampalini

            fu..dik za odpoved. Ja som mal na mysli nieco s kratsou hlavnou. Tak 2-3 palce.
            😉

            #19783
              @lovec

              Pravdepodobne staršia téma, niekoho však môže zaujímať. Spratný revolver s 3″ hlavňou. Možnosti je viacero, podľa toho, či to má byť nová zbraň alebo postačí aj použitá. Všeobecne sa považuje za istý etalón robustnosti a dlhej životnosti v tejto veľkostnej triede Ruger SP101 – 3″ lauf a kapacita 5 nábojov. Kompaktný, spoľahlivý, odolný. Osobne by som pre 357Mag kratšiu hlaveň ako 3″ nekupoval. Na SP101 sa doporučuje zameniť originálnu plastovú pažbičku za ergonomickejšiu od firmy Hogue. Stojí pár €€€ a kvalita úchopu je podstatne lepšia. Dajú sa nájsť aj pekné kúsky za výhodné ceny, treba len prehľadať inzerciu.
              Lacnejšou variantou je napr. Taurus, vyrábali a vyrábajú viacero vhodných modelov, ktoré vyhovejú zadaniu. z tých starších napr. občas vidno v inzercii model 605 Hunter.

              Ak sa bude kupovať použitý revolver, treba trvať na vyskúšaní a ak človek revolverom nerozumie, treba niekoho skúsenejšieho poprosiť.

              #19811
                @jaromatejov

                Dobrá pri dohladávke diviaka ,hlavne v hustom poraste,mám odskúšané,ak si ju pripevniš na zápestie,nestratíš ju a máš istých 6rán.V niektorých krajinách EU povolená na dostrelenie Zo zdravotných dôvodov mám na predaj ASTRU 357 2 pal.magnum2krab.nábojov puzdro,čitenie.

                #20026
                  @miro123

                  Mám Taurus- model 669, 6 palcová hlaveň, v nerezovom prevedení, pekný revolver a presný. Nosím ho len na strelnicu tak dvakrát do roka prevetrať. Občas do revíru, na posed, keďže mám aj Áčko, ako skrytú zbraň. Inak ho mám dosť nevyužitý a rozmýšľam , že ho predám. Spatný ráz sa dá zvládnuť, strieľa s ním na strelnici aj moja dcéra. Ak je vo valci 6 nábojov, váži presne 1200g.

                Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.