Úvodná stránka Diskusné Fóra P R Í S L U Š E N S T V O Nočné videnia Termokamera DALI S240 x Liemke Keiler25

  • This topic has 16 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 11.08.2017/22:23 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #20812
      @lovec-pavel

      Ahojte vsichni,
      rad bych jen upozornil na to co se stalo kamaradovi: Koupil si za 2 298 EUR termokameru Keiler-25.
      To jsem jeste nevedel co se chysta udelat. Prisel mi to ukazat a ja hned vedel ze byl naapalen. Jedna se o DALI S240- to iste. DALI S240 se u oficialniho distributora prodava za 1 990 EUR a ne za 2 298. Obchodnik se mu snazil namluvit ze to je nemecky vyrobek ale pak polevil zeto je vlastne jen Nemecka znacka ale vyrobek je DALI.
      DALI S240 je skvela kamera, ale slo o cenu! No nastesti mu vratil penize (koupeno pres net a vraceno do 14 dnu).
      Koupil si pak DALI S240 a usetril tim 250 EUR!!! http://www.termovizedali.sk (maji i ofico servis)
      Tak davejte bacha! Snad jsem timto nekomu usetril penizky 😉

      #20813
        @kuko44

        Ďakujem za info Pavel. Práve vyberám termokameru a videl som aj tú Dali, ale bojím sa ísť do číny. Predsa len to nie je 50€ 🙁

        #20814
          @lacika2

          Ja som už v ruke držal pozorovák dali. Nijako ma neoslovil. Obraz je kostrbatý a neostrý. Cena nie je adekvátna výkonu. Ešte by ma zaujímala životnosť, asi nebude veľmi dlhá.

          #20816
            @lovec-pavel

            Rádo se stalo.
            Jak říká můj známý, co si tam nechává skládat elektroniku. Když Číňanovi zaplatíš, tak můžeš mít vysokou kvalitu, Čína je jinde než před 15 lety, životní úroveň, mzdy a kvalita tam solidně vyrostla (Vyrábí se tam Apple, HP a spousta jiné kvalitní elektroniky, také Huawei…)
            Btw uctívaný Pulsar je také poskládaný z Lotyšska, Běloruska a Číny 😀
            K tomu asi tak, s DALI jsem zatím max. spokojen 🙂

            #20817
              @kuko44

              Ahoj Pavel. Nepridal by si mi sem fotografie vyhotovené s tvojim Dali ? Zaujímali by ma zvieratá zo vzdialenosti asi 70-100m. Veľmi by si mi pomohol pri mojom rozhodovaní.

              #20818
                @lovec-pavel

                Já vybíral mezi DALI a Night Pearl. S Pulsarem mám špatné zkušenosti ohledně spolehlivosti (měl jsem XQ19)- dvakrát jsem jej musel reklamovat a ochota cokoliv řešit s distributorem byla hrozná :/ Flir mi přijde extrémně předražený a má jen 9 Hz. Night Pearl má oproti DALI menší display a obraz není tak ostrý. Proto jsem šel do DALI, nehledě na ochotu a operativní odpovědi od distributora a jejich servis v ČR. To pro mě bylo také rozhodující 🙂

                #20819
                  @lovec-pavel

                  Jak budu mít něco z této vzdálenosti tak rád pošlu. Pěkné video najdeš tady: https://www.youtube.com/watch?v=EwLPeLXFevE (porovnání s Flir) nebo tady: https://www.youtube.com/watch?v=oQVKRL5dSSQ. Další fotky mají snad na webu https://www.termovizedali.cz/

                  #20821
                    @kuko44

                    Tie videá vyzerajú celkom fajn. ďakujem.

                    #20822
                      @kuko44

                      Našiel som tu niečo podobné ako je Dali:
                      http://www.barracudaslovakia.sk/produkty/termovizne-pristroje/night-pearl-ir510x-novinka-06-2017-dokonaly-obraz.html

                      Pravdepodobne to bude jeden a ten istý výrobca z číny. Pozri na konci stránky je upozornenie, že tento prístroj sa môže poškodiť pri pozeraní aj do ohňa 🙁

                      #20847
                        @lovec-pavel

                        No pri pozerani do ohne (zalezi na sile zaru) nebo slunce se ti rozbije jakakoliv termovize 😀 (az na ty prumyslove, specialne na to delane)
                        Spise to je od nich slusnost ze to napsali 🙂 Pise to i Night Pearl: “Není určeno k pozorování objektů s velmi vysokými teplotami (Slunce, otevřený oheň apod.) – dochází k poškození jádra přístroje.”

                        #20848
                          @lovec-pavel

                          K te Barracuda: Mluvil jsem s nim a pry zacina brat uz taky DALI 🙂

                          #20865
                            @nicki77

                            Kto tu hovoril s týn človekom y tej Barracudy?

                            #20913
                              @erikulov
                              #20916
                                @lovec-pavel

                                Pulsara bych nebral kvuli servisu, bral jsem jej kdysi primo od distributora, porouchal se a oni primo delaji servis, takovou aroganci jsme jeste nezazil…
                                Na ty Lite jsem se dival, nakoukaji spatne (v porovnani s Flirem), celkem dobre vypada zvetsena obrazovka, ale DALI melo cistci obraz (zkouseno venku na vzdalenost 200m). S DALI jsem rozpoznal ze jde o srnu, s Pulsar LITE ne, asi to je diky vetsi cocce, kterou DALI ma. Na 600m jsem s DALI detekoval, Pulsar byl uz bez sance a o detekci mi jde…

                                #20917
                                  @erikulov

                                  Pan Liska, je jasne ze ako distributor termovizii Dali nebudete chvalit pulsar! Ale nesnazte sa mi nahovorit ze ste s dali rozoznali srnu na 600 metrov. To nerozoznam ani s termokamerami s 640 jadrom! S urcitostou sa neda na 600 m povedat ze sa jedna o srnu!

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.