• This topic has 871 odpovedí, 66 hlasov, and was last updated 16.03.2018/17:26 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 811 až 825 (z celkového počtu 872 )
  • Autor
    Príspevky
  • #16531
      @7hardy7

      hej uu poradte Hunter Force 750 Combo, kal. 4,5mm je lepsi ako hatsan 70 4,5mm http://www.afg.sk/obchod/vzduchove-pusky+3198/vzduchovka-hunter-force-750-combo-kal.-45mm/

      http://www.afg.sk/obchod/hatsan/vzduchovka-hatsan-ranger-70-kal.45mm/ ktora je lepsia silnejsia a presnejsia a tak pliss poradte to len tak na potkani na 30 m ci ho to da dole este poradte ci su lepsie tazke diabolky alebo lahsie do 4,5mm

      #16986
        @billy-igl

        Rozoberal niekto hatsan 150 ? ako je tam riesena redukcia vykonu? mozete aj foto. Dakujem.

        #16987
          @stastaan

          keď chceš výkon musíš vymeniť pružinu za originál.

          #16991
            @billy-igl

            no ok ale pocul som ze znizenie vykonu je riesene aj nejakou dierkou v pieste , lebo sa robi original v 35J a aby to stiahli – dali dierku. je to pravda?

            #16993
              @stastaan

              dierku robia na Gamách u Hatsana je to originál pružina.

              #17009
                @billy-igl

                No ako upravovat AT44? kolko spravi vymena ihly za orig tu s tensim hrdlom? a kolko vymena tej pruzinky niekde pri spustovom mechanizme zrejme sila otvorenia ventilu?

                #17361
                  @papamobil

                  zdravim…chcel by som sa informovat ci je medzi hatsanom 80 a 85 aj iny rozdiel ako dizaj pazby a ceny. Som z Bratislavy a chcel by som si kupit H 80 no ak by bola H 85 lepsia tak by som si doplatil. A este som sa chcel opytat ake mate skusenosti s kupovanim z merkuria.net alebo ci poznate nejaky dobry obchod v Bratislave.

                  #17364
                    @stastaan

                    rozdiely sú minimálne iba v muške a bodke pažby, ide o to v akých podmienkach chceš strielať, lebo je ešte rozdiel či 4,5 alebo 5,5-ke. Novší model od nich je 90-ka a tiež stiker 1000S obidve v plaste a dá sa s nimi aj presne strielať na 2Om jednocentovú mincu nieni problém samozrejme s optikou, ale musíš vedieť aj strielať samozrejme.
                    Dá sa na nich aj dvihnúť výkon, na úkor presnosti.
                    Mám obidve v 4,5 mm a ešte 125-ku v 5,5mm a to už je sila. Za tie prachy pekná muzika.
                    Tak sa rozhodni ako chceš.

                    #17365
                      @papamobil

                      Planujem strielat len na terc a pripadne drobne hlodavce takze by som zobral tu 85. Je tam pisana sila 15J ale dala by sa zvysit vymenenim struny?

                      #17366
                        @stastaan

                        určite v 4,5mm by bola úsťovka 305km/h. Striker sa ti nepáči viac?

                        #17382
                          @papamobil

                          Este by som sa chcel opytat ake strelivo by ste mi odporucili do H85 na tercovu strelbu pripadne hlodavce

                          #17383
                            @987654321

                            dobry den je najaky rozdiel medzi hatsan 70 a 80 ? okrem dizajnu ? presnost, sila …

                            #17387
                              @stastaan

                              vo výkone rozdiel žiadny, strelivo JBS 4,51 – 4,52mm alebo 5,51 – 5,52mm

                              #17389
                                @papamobil

                                A nevadi ak ma strelivo priemer 4,52 a zbran 4,5?

                                #17390
                                  @bigjoe

                                  Uvedom si, že strelivo je z olova, ktoré je relatívne mäkké a rozdiel medzi 4,50 a 4,52 je dve stotiny!

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 811 až 825 (z celkového počtu 872 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.