Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Autor
  Príspevky
 • #50945
   @kiri

   Zase jedna dobrota z krajiny zázrakov. Alebo že by testovali doma? A prevalilo sa to – a aj to sledujú, ako sa to šíri? Zaujímavé bude sledovať, kde sa to objaví – a hlavne ako to bude zdôvodnené – možno sťahovavými vtákmi. Toto nebude prírodného pôvodu – vzhľadom na to, že jelene sú cicavce – tak ako ľudia – možno to testujú najprv na takých cicavcoch, ktoré je možné dobre pozorovať. Zásadná otázka – načo by mali tak OBROVSKÉ množstvo BIO laboratórií? Čo vymýšľajú a proti komu?

   https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/29/zombie-choroba-jelenov-prepukla-v-yellowstoneskom-parku-je-prenosna-aj-na-ludi-video

   Niečo zo zahraničnej tlače:

   https://www.theguardian.com/environment/2023/dec/22/zombie-deer-disease-yellowstone-scientists-fears-fatal-chronic-wasting-disease-cwd-jump-species-barrier-humans-aoe

    

   #50948
    @kiri

    asi takto:

    a toto bolo dávnejšie – len to vtedy nikto ešte nepomenoval:
    Zombie whitetail buck in Southern Illinois with massive wound

     

    #50949
     @kiri

     mnohí pozorujú a hovoria o šialenstve – aj s komentárom hore nad videom

     V dačom to pripomína otravu repkou – ale v tom to iste nieje. V stredoveku sa stala jedna strašná vec – otrava kúkoľom – a v mnohom sa to podobalo tzv.moru – a mnohí historici veria, že to vlastne nebol mor, ale širokoplošná otrava kúkoľom, ktorý zaplemenil vtedajšie polia – a ľudia krvácali z telesných otvorov a kadejakých nových otvorov. Vtáky mor nemali – preto sa nosili masky v tvare zobákov – aby akože mor oklamali, že sú vtáky. Ale toto naozaj vyzerá na nejaký nový výtvor vojenských bio laboratórií a či vojenský vírus, či baktériu, alebo dačo prinesené zhora? Kto sa prizná? Možno nám to genpor Kirillov, šéf Oddielu radiačnej, chemickej a biologickej ochrany  zanedlho povie.

      

      

     #51285
      @kiri

      Na svete sa dejú čudné veci – ale ak vnímate to množstvo Biologických laboratórií, ktoré ktovie čo hútajú – a kdesi to treba vyskúšať, nem? A keď sú farmári poistení – prečo nie? Alebo je to oplátka?

      Možno už nepamätáte, ale problémy amerických obchodníkov nastali, keď sa číne podarilo dochovať také množstvá kuracieho mäsa, že cenou a množstvom zastavili americkú kuracinu, ktorá stála v mrazákoch a stúpala jej cena spolu s dĺžkou potreby mrazenia, kým sa predala…a aj to pod cenu. Vtedy – z dôvodu ohrozenia amerických záujmov boli aktivovaní Bio labáci a zrazu sa v číne objavila tzv vtáčia chrípka. Aby sa naplnili odpovede na dve otázky – na ako dlho sa zastaví čínska kuracina do sveta a dôležitejšia – ako sa čínsky Bio výskum vysporiada s úplne neznámou nákazou. Nepríjemná bola odpoveď najmä na druhú otázku – trvalo jej to IBA POL ROKA! Zavtedy sa trochu vypredali americké mrazené kurence, ale podstatnejšia bola nepríjemnosť, že na akej úrovni je ich BIO veda. Trochu to opäť preskúšali neskôr vo Wuhane s iným…ale takéto žartíky si veľmoci robievajú. No a podobne prišlo aj k odpovedi – za chvíľu neskôr sa stalo, že priamo v USA mali vážny problém – odkiaľsi sa im tam objavila tzv. prasačia chrípka – trochu inak premodifikovaná tá tzv.vtáčia chrípka, čo sa objavila nedávno v číne. No a žartovníci im to neposlali priamo – ale do ameriky do odnosili mexikánci, ktorých sa tam dostáva tisíce…a včuľ ukážte čo viete, chlapci americkí…a takto si to oni pinpongujú – ale prostý (býv. výraz “sprostý”) ľud  má kuraciu pamäť a prirýchlo zabúda…preto si to treba občas pripomenúť. Niečo podobné ako AMO u nás – a už pri Nitre, viete? Tiež dáreček…a orgány nič – skrátka orgán je “orgán”. Aj “orgán” by sa urazil. A furt nám ukazujú, čo si môžu dovoliť.

      A teraz – aha – počudujte sa – a počítajte si tam..aj inšô:

      „Záhadná choroba“ šířící se mezi dobytkem v Texasu, Kansasu a Novém Mexiku byla identifikována a není to dobrá zpráva

       

      #51303
       @kiri

       Počítajte si o tom, čo nám elity zase nachystali – choroba X je 100x horšia než covid – takže už spomínaná tzv vtáčia chrípka – iste už zdokonalená od čínskej doby – dole je origoš zdroj článku:

       Zprávy zaplavuje chřipka H5N1. Perfektní kandidát na „nemoc X“? Jak se chránit před H5N1

       A pobavte sa aj tu:
       Německá vláda připouští, že k žádné pandemii nedošlo…podle údajů německé vlády k žádné pandemii nedošlo, pouze k přísně choreografickému psychooperaci vojenské úrovně, která měla vymýt mozky masům, aby přijaly experimentální vakcínu s katastrofálními následky.

       Německá vláda připouští, že k žádné pandemii nedošlo

        

      Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
      • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.