• This topic has 10 odpovedí, 5 hlasov, and was last updated 12.06.2009/22:13 by .
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11389
      @zaho

      Tak uz je doma

      #11390
        @zaho

        Fotene mobilom lebo fotak je neviem kde

        #11391
          @zaho

          Sakra nejak som to pobabral.

          #11392
            @zaho

            #11393
              @dodino147

              gratulujem,.. kolko stala?

              #11394
                @tomcat

                troska divna otazka, ze sa kazdy hned pyta na financie ked sa daco nove objavi, miesto toho aby sa spytal ako to striela… 😀
                kedze AA sa daju kupit zrejme len v BARe (a v Polsku), tak si cenu pozri tam, pripocitaj k tomu cenu postovneho cca 45 libier, poplatky za bankove prevody, ohodnot si svoju trpezlivost a nervy pri cakani a komunikacii s BARom :blush: a zistis vyslednu cenu …
                vzhladom na posledny spomenuty faktor je cena na nezaplatenie 😀

                #11409
                  @caco

                  Ako to striela? To je jedno…
                  Čo to stálo? Kašlať na to…
                  Ale tá Anglická precíznosť…:woohoo: :woohoo: :woohoo:
                  P.S. Tomcat vie o čom točím B)

                  #11411
                    @dodino147

                    :huh:

                    #11412

                    to zaho: pripájam sa ku gratulácii. niekedy dááávno to bola jedna z horúcich kandidátiek aj u mna. s ňou tak rýchlo neuvidíš dno krabičky od diaboliek. ale ver ( neviem co si mal pred AA ), jedného pekného dňa ťa začne mátať opakovačka 😉 .

                    #11431
                      @tomcat

                      dokupi zasobnik a spravi z toho opakovacku, dnes uz nie je problem kupit hocico, problemom su len financie 🙂
                      inak medzi nami, keby som nemal to co mam, uz davno mi nejaka AA hovori pane 😀
                      tato znacka bola totiz moj druhy kandidat, ale nie tento typ

                      #11495
                        @zaho

                        Dakujem za gratulacie!
                        Robim tyzdnovky tak som nemal moznost odpovedat.

                        dodino147:cca 513 EUR z dopravov a combrom CB625 ked neratam bankove prevody.

                        tomcat: s tou komunikaciou mas uplnu pravdu.Trvalo to cca mesiac kym bola doma.

                        To by nebol caco keby neripol:)

                        ferin: predtym som mal slavku a to polske cudo(made in Čina).Viem ze ma casom omrzi jednoranka ale na zaciatok staci.

                      Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
                      • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.