Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Dlhé zbrane cz 550lux special edition

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #3056
      @bobo

      kupil som 550tku v kal 30-06 ma s nou niekto už neake skusenosti?
      je to novinka bez pevnych mieridiel

      #3059
        @jager68

        Daj tam poriadnu montaz a optiku a mas z toho vybornu zbran.Bude aj tak väčšinou tzv posedovka.???..

        #3065
          @bobo

          však prave už len vybrať niečo kvalitne a za rozumnu cenu to mi vrta hlavou už par dni ale myslim že zeiss to vyhra a bude to ok. pozri fotogaleriu

          #3068

            BOBO napísal:

            však prave už len vybrať niečo kvalitne a za rozumnu cenu to mi vrta hlavou už par dni ale myslim že zeiss to vyhra a bude to ok. pozri fotogaleriu

            BOBO 550 luxku som mala, ale nebola som spokojna. Velmi ma kopala (7×64) tak mi priatel kupil Sauerku. Ja viem ze je to ina cenova kategoria, ale ked uz mam takeho stedreho priatela.:kiss: Ja som mu hovorila, ze by mozno stacilo nieco porobit s pazbou, ale on mi hned doniesol Sauverku. :side: :side: :side:

            A este, isiel na nej hrozne tazko zaver,:S to sa so Sauverkou neda ani porovnat.:laugh:

            #3071
              @lovecc

              Adelka to nemyslíš vážne, porovnávat Sauer z ČZ.:woohoo:

              #3078
                @jager68

                Zrovna Zeiss to byt nemusi-taky Kahles alebo Swaro maju vynikajucu optiku-rovnako aj Leupold.

                #3079
                  @jager68

                  550 tka je celkom o.k. flinta.Trosku sa pohrat s drevom a celkom fajn. Taka FS-ka sa da krasne urobit.
                  Sauer je fajn.Ale ked si kupis Browning-nenajdes tam standardne ziadny plast,ktory musis pri objednavke menit za poctive zeliezko.

                  #3084
                    @bobo

                    Bubi na tejto je drevo ok či už z praktickej stranky “sedi ako keby bola pre mna vyrobena ta pažba”
                    a aj z estetickej je to ok pozri fotogaleriu pod nazvom MOJA

                    #3838

                    Som začínajúci poľovník a uvažujem o kúpe CZ550 lux. Doporučíte mi ju alebo nie? diki

                    #3930
                      @bobo

                      Najlepšie urobiš ked si vyskusas viac znaciek a už podla toho sa musiš rozhodnuť či si kupiš lacnejšiuCZ ktora ma tie svoje muchy o ktorych sa dočitaš na tomto fore alebo drahšu bez tychto spominanych vlastnosti CZtiek. Ale inak funkčnosťou su spolahlive. chceš kupiť konkretne presne taku ako mam ja? alebo inu a v akom kalibri?

                    Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
                    • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.