• This topic has 1,707 odpovedí, 45 hlasov, and was last updated 08.04.2014/15:27 by .
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1,696 až 1,708 (z celkového počtu 1,708 )
  • Autor
    Príspevky
  • #18925
      @archer

      bolo na čase

      #18926
        @nortech

        Čaute , bol niekdo na sútaži v Bernolakove 31 ho ? konalo sa to vobec .

        #18927
          @bowic

          prelozili to na 20.4.

          #18938
            @pse-hunter

            Zdravim lukostrelci,

            mam na predaj luk PSE Xforce HF6, sila 60 lbs, natah 28, s kompletnou loveckou vybavou (zakladka, stabilizator, zameriavac s podsvietenim, vypustac, 6ks sipov, tlmice tetivy a ramien) Luk je v 100% stave nova tetiva a kable.
            ak by mal niekto zaujem tel. cislo. 0917258270, fotky poslem na poziadanie.

            #19012
              @bowic

              Dnes idem pre novy BOWTECH INVASIU 🙂

              #19015
                @bowic

                V archeryshop.sk som kupoval uz niekolko veci ma tam dobre ceny, skoro ako cez EBAY a zo zarukou.

                #19020
                  @archer

                  ahojte!

                  neviem či sa to k vám dostalo.. s lútosťou vám oznamujem že nás tohto roku vo februári opustil náš priateľ Alwarez!

                  mnohým ľudom ležal v žalúdku no ja som ho mal rád.. strávili sme hodiny písaním si cez skype.. čo sa týka inštinktívnej strelby ale aj iných vecí vela ma naučil a vela mi poradil za čo som mu nesmierne vdačný.. vždy mu záležalo na tom aby som sa zlepšoval a radil mi aj ked sme boli od seba vzdialený tisícky kilometrov..

                  dakujem ti Stan!

                  R.I.P.

                  #19022
                    @bowic

                    Trochu som strielal zo stareho (diamond stud) a noveho (bowtech invasion) luku,take male porovnanie.
                    Na bowtechu mam o 6lib.menej na pocit to vyzera opacne .
                    Bowtech ma let-off strme,diamond plynule.
                    Bowtech sa da dobre a rychlo perfektne vyladit a je rychlejsi.
                    Diamont vyzera krajsie opracovanejsi aj real tree ma krajsie.
                    Az mi bude luto ten diamont predavat. 🙁

                    #19023
                      @bowic

                      ARCHER tak to vyzera,ze vo Varine sa konecne stretneme.

                      #19024
                        @bowic

                        #19025
                          @archer

                          to bowic: tak to som zvedavý:)

                          ja tam idem na 100% muselo by sa stať niečo fest zlé aby som nedošiel..

                          #19311

                          Ahojte, som na tomto fóre nový, chcel by som sa spýtať, že či máte niekto z vás skúsenosti z dovozom luku z USA.

                          #19510
                            @bowic
                          Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1,696 až 1,708 (z celkového počtu 1,708 )
                          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.