Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #12641
      @dedo

      Som začiatočník. Chystám sa na prvé poľovačký a potrebujem si kúpiť zbraň a optiku. Čo sa týka zbrane už som sa rozhodol kúpiť na začiatok guľ. CZ 550.( 7-64 ). Potrebujem ešte optiku – zaujíma ma niečo s čím nebude problém a cenovo budeme niekde v strede. Predpokladaná lovená zver diviaky, jelenia, srnčia.
      Ďakujem vopred za rady.

      #12642
        @jager68

        Dedo napísal:

        Som začiatočník. Chystám sa na prvé poľovačký a potrebujem si kúpiť zbraň a optiku. Čo sa týka zbrane už som sa rozhodol kúpiť na začiatok guľ. CZ 550.( 7-64 ). Potrebujem ešte optiku – zaujíma ma niečo s čím nebude problém a cenovo budeme niekde v strede. Predpokladaná lovená zver diviaky, jelenia, srnčia.
        Ďakujem vopred za rady.

        Nechcem robiť reklamu…tu v inzercii mas Browning 7×64..az tak drahsi od CZ nebude a je tu aj Leupold so sv.Bodom.Tym uz naozaj nic nepokazis.A vydrzi ti to velmi velmi dlho.
        Nazdar.

        #12655
          @kleco

          ak chces CZ tak radsej 555 za ten isty peniaz ama ovela hladsi chod zaveru oproti 550 znami ktorym som ju ich predal su spokojni

          #12686
            @snajper

            Ja som veľmi dlho rozmýšľal nad vhodným kalibrom a nakonic som kúpil .270 Win. Veľmi dobrá balistika a nízky spatný ráz. Pohodová streľba, účinnosť dostačujúca , treba si vybrať vhodné strely. Puškohľad som kúpil Leupold VX-3 3,5-10x50mm so svetelnou osnovou German 4 dot. Vrele doporučujem, viem o jednom novom kuse na predaj. 0905634750

          Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.