• This topic has 10 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 05.04.2009/20:35 by .
Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #5540
      @juriduri47

      Na úvodnej stránke som objavil reklamu na puškohlady značky SEEADLER.
      Celkom sa mi pozdáva model SEEADLER 2,5-10×50 s osv.bodom.
      Mám guľobrok 7×57, chcem sa spýtať či je možné tento puškohlad upevniť aj na túto flintu a či mu nebude robiť problém tento kaliber. Často aj strieľam jednotnú strelu z 12kovej hlavne, tak či to ten pučkohlad prežije. Ešte som sa chcel opýtať na cenu. Ďakujem Juro.

      #5541
        @308wilo

        Tento model sa pozdáva aj mne, dala by sa jeho kvalita prirovnať napr. k Meopte ? O Meoptách koluje povesť, že práve ich variabilné modely sú dosť poruchové.

        #5543
          @lovec

          Juri: 7×57/12 nie je problem,co sa tyka velkosti spatneho razu. Puskohlady su vo fabrike testovane na spatny raz,ktory zodpoveda trojnasobnemu vykonu .308 Winchester.
          Doporucena maloobchodna cena je 780,-Euro. Pripadne ak chces,zavolaj mi,cislo je v reklame na uvodnej stranke. Po telefone sa da prebrat viac veci podstatne rychlejsie,nez by som tu vypisoval strany textu.

          308Wilo: S variabilmi,podla toho co som dostal referencie z Rakuska od ludi,ktory maju tieto modely (2,5-10×50 a 4-12×56),nemaju problem.
          Prirovnavat by som nechcel,pretoze potom sa lahko siria na zaklade toho rozlicne verzie… (ten povedal,ze je to lepsie ako “X”,druhy zase tvrdi ze “X” je lepsie…)
          Bol som vcera vonku z puskohladom 8×56 a aj pri tej zamracenej oblohe co som mal,by som vedel dostatocne presne strielat.
          S kvalitou mechaniky by nemal byt problem,ako som spomenul vyssie je to testovane na dost silny spatny raz.

          #5704

          Dobrý deň Páni puškohlady Seeadler od zajtra nájdete aj umna http://www.sniper-sr.eu pekný deň.

          #8141
            @jozeftko

            Mám otázku je vhodná optika seeadler 3-9×60 na 300 winchester magnum 7,62×66 . Neviet kolko znesie JOULOV,

            #8142
              @lovec

              Tieto puskohlady sa testuju na spatny raz kal. 300StyriaMag,co je priblizne 3x viac ako .308W. Pripadne mi zavolajte,tel.cislo je na uvodnej stranke tohto webu.

              #10610
              pa
                @palok5

                Mam seeadler 6×45.Max. spokojnosť,velmi dobra svetelnosť,perfektne drži nastrel

                #10612
                  @bucko

                  Ja pokukujem po 1-4×22. Má celkom dobrú cenu. Nemáte niekto s týmto modelom osobné skúsenosti? Na jednom českom fóre ho maník veľmi vychvaľoval. Vraj je lepší ako swaro. Ak ho niekto máte, napíšte. Dík.

                  #10614
                    @lovec

                    bucko: 1-4×22 je KAPS. Myslel si tento? Seeadler ma parametre 1,25-4×24.

                    #10616
                      @bucko

                      Áno myslel som Kaps. Až keď som pridal príspevok, tak som si všimol, že názov témy je Seeadler.:huh: Ako to že ceny ktoré tu inzeruješ sú také dobré v porovnaní s cenami na webe? :woohoo:

                      #10619
                        @lovec

                        Hm,zrejme to bude malym rabatom. 🙂

                      Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
                      • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.