Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4672
      @brandon

      cavte
      kto ma skusenosto z touto co2-kou
      chcm sa spytat na jej plus a minus ci je presna kvalitna a tak…
      poradte

      #4673

      Ahoj Brandon vlastnil som aj 4.5mm aj 5.5mm 850tku. Začnem 4.5 da 250 vystrelov na jednu 88g napln, presnosť mne osobne nestačila na 20m rozptyl 2cm na 40m do 5cm použite JSB Exact aj S100. Vykon asi 13.5J ani to mi nestači. Teraz 5.5mm na 20m rozptyl do 1cm plocha draha letu 25-30m s previšenim možno 2cm JSB Exact Jumbo. Vykon asi 17J. Strelba snej je prijemna pohodova. Pytaj sa čo konkretne chceš vedieť.

      #4677
        @brandon

        ja mam slaviu 631 je v pohode ale chcel by som nieco silnejsie ale nie moc drahe tu umarex som nasiel na ceskej stranke za 9000kc.
        chcel by som viac ranovu ale s tym je trosku problem bo ja strielam na lavaka.
        mozes my nieco poradit?mozno airarms 200s

        #4681

        Za 9000kč to je moc ak k tomu nič nieje na http://www.merkuria.net ju kupiš za 9300sk. Ale ak maš par tisic naviac kup si jednoznačne AirArms 200S alebo ake to ma označenie ja budem mať do 3 tyždnov AA S410 5.5mm len ta je trochu drahšia. 850tka funguje na CO2 ak to chceš len na terč stači ale ak aj na lov tak nie lebo CO2 straca na sile pri zmene teploty nadol čim večšia zima tym horšie. Vzduch je na tom omnoho lepšie je daleko presnejši. A ak budeš niečo potrebovať najdeš to umna http://www.sniper-sr.eu

        #4683
          @brandon

          no prave ze je zo vsetkym tlmic,puskohlad,dvojnozka na merkuria som ju videl ale tam stoji okolo1400.samozrejme ze ju chcem na lov

          #4686
            @tomcat

            tlmic ani nespominaj, jeho pouzitie je u nas ZAKAZANE…
            a lov rovnako, alebo lovom nazyvas likvidaciu potkanov?

            #4688
              @brandon

              tak urcite nebudemstrielat jelenov:)potkany a skodnu tak tlmic nie? mne sa to paci bo potom to vyzera ako snajperka

              #4689
                @fogas11

                to je iba akoze “tlmic” to si spravis doma z gumy 😀

              Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.