Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Krátke zbrane caliber .40 .45 a 10 mm

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11136
      @thrash

      nevie mi niekto poradit kde sa docitam nieco ohladom pislotli karibru .40 .45 a 10mm totiz to chcme si zaobstarat zbrojni prekuakaz a pistol rozhodujem sa medzi tymito kalibrami a konkretnymi modelmi GLOCK 20 (10mm)
      GLOCK 21 (.45cal) a GLOCK 22 ( .40cal)
      -chcel by som vediet info o rychlosti strely, priebojnosti, ktora je ucinejsia na aku vzdailensot a podobne popripade testy a porovnania.. ( som zaciatocnik:( a chcem sa do toho dostat.. takze pomozu mi vas skusenosti popripade odlazy na linky a pod. vopred dakujem

      #11139
        @robo84

        Ahoj, skus google alebo je kopec literatury bezne dostupnej vo vacsich knihkupectvach ..

        #11770

        Odporúčam glock 20
        -veľká palebná sila
        -veľká priebojnosť
        -výber strely od 80 do 220 grs
        -energia od 400 do 1000 J
        -Vac ako dobrý zastavujúci účinok
        Odporúčania -FBI Smith wesson 10mm auto(pre nich sa laborovali slabšie náboje na úrovni 40sw kôli priestrelom a nezasiahnutiu nevynných osôb.
        -v Amerike je táto zbraň preferovaná strážcami parkov a rezervácií pred revolvermi

        Rozsah použitia 10mm auto je fakt široký a to je fakt ktorý ma presvedčil že má navrch pred 40 sw a 45.
        ps nikdy nevieš na čo ho budeš potrebovať je dobre mať trošku navrch.

        #12139
          @robo84

          co hovoris na revolvery?

          #12170
            @rascal

            poradte mi co si mam kupit..vybral som si crosman T4 OPTS, umarex Colt Special Combat Classic alebo BERETTA 92 FS PPC ja osobne sa priklanam k berette…co vy na to?

          Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.