• This topic has 61 odpovedí, 15 hlasov, and was last updated 06.10.2009/11:06 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 62 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11078
      @caco

      Včera som si bol zase urobiť radosť a rozšíril som zbierku o 2 CZ 200-vky jedna 5.5mm, druhá zo zvedavosti 4,5mm.
      B)

      #11079
        @caco

        Môj Weihrauch sa vám ospravedlňuje že je taký neupravený, no nová optika mu príde asi až v pondelok.

        #11080
          @snake

          Gratulujem že si si kúpil ďalšie dve vetrovky ale nechápem načo ti sú dve CZ 200 🙂

          #11081
            @tomcat

            predpokladam ze jedna z nich je pre niekoho dalsieho urcena 😀
            predpokladam ze pre mladeho co bere aj ten puskohlad… Caco vie koho myslim, takze sa ti ho nakoniec podarilo ukecat na tu CZ200… alebo sa mylim?

            tipujem (snazim sa logicky odvodit podla puskohladu) ze ta horna je 4,5mm

            #11083
              @fogas11

              caco rad 22. 😀

              #11084
                @caco

                To Snake: Tomcat s Fogasom ti dali odpoveď za mňa. Tomcat mladého som ani velmi ukecávať nemusel, chytil ju do ruky a hneď bol “Happy” že ako mu sedí v rukách a keď mu dotyčný prezradil že ako je poladená hneď mu hádzal eurochechtáky na stôl :laugh: Samozrejme že chcel 5,5-ku (opičí sa po mne :laugh: )takže tá horná je 5,5mm a mladý si už na nej skúša nový kuker B) . Ja si možno nechám tú 4,5mm na laborovanie. Dal som tam kuker ktorého sa chcel zbaviť mladý. Je to taký “no name” 6-24×56 s osnovou Crossbow na ktorú som si zvykol keď som mal Brococka a na hranie sa bude zatial O.K. Len musím zohnať kartuš na vzduch lebo k tej 4,5-ke bola poškodená.

                #11167
                  @miroslav-mihalka

                  ahojte , načo su vam také hračkárske vzduchovky?čo sa s tým dá streliť miška? kúpte si raz poriadnu.

                  #11168
                    @tomcat

                    napriklad aku? rad sa priucim a inspirujem
                    co konkretne mas ty?
                    hod foto, len nie skopirovane odniekal z netu…

                    #11177
                      @fogas11

                      🙂 ten tvoj hatsan sa na tu Cz 200 diva cez 4 kopce a 3 doliny

                      #11182
                        @dodino147

                        miroslav tiez som velmi zvedavy na foto:huh: , daj nieco…:)

                        #11183
                          @miroslav-mihalka

                          Dobré?

                          #11185
                            @jerem555

                            no ani mocnie…;) asi neprešla fotka

                            EDIT: Tak fotka je na svete…

                            #11186
                              @miroslav-mihalka

                              musel som ju upravit…

                              #11187
                                @miroslav-mihalka

                                strelil som čínske prasiatko a papal som z neho mesiac,čo sa da s tým čz200? no dobre asi nema nikdo čo dodať,ticho ostalo na obrazovke , ..

                                #11188
                                  @jerem555

                                  hm…:S

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 62 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.