• This topic has 61 odpovedí, 15 hlasov, and was last updated 06.10.2009/11:06 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 62 )
  • Autor
    Príspevky
  • #11191
      @tomcat

      Miroslav Mihálka: v kazdom pripade viac ako s tvojim Hatsanom, minimalne presnost je o 100% lepsia na akukolvek vzdialenost. na 20m sa s tym daju strielat zapalky.
      Tie vzduchovky nemozes porovnavat, kazda je urceny pre iny segment trhu, pre inych uzivatelov, ine naroky.

      #11194
        @jerem555

        miroslav, každému podľa jeho gusta… ale strielať s akoukoľvek vzduchovkou do “prasiatka”… sa len zopakujem, Hm… a to pls. neber tak, že Ťa odsudzujem. Tomcat napísal krátke a výstižné porovnanie.
        A na záver, nie je všetko len v sile…

        #11196
          @tomcat

          az teraz som si vsimol, ze s tym strelil prasa… predpokladam ale ze si mu musel prilozit hlaven k hlave a potom ho dorazit pazbou…
          alebo to bolo fakt doslovne prasiatko este s mekkou lebkou…
          v kazdom pripade keby som sa mal rozhodovat medzi tym hatsanom a CZ200, volba je jasna… CZ200, kto ju pozna vie ze sa hatsan nechyta v nicom, jedine v tom, ze je nezavisla od dodavky vzduchu.

          #11207
            @miroslav-mihalka

            Ano Hatsan som kupoval koli inemu ako strelba na terč ,český horáry písali že má velkú silu a to že zapalky sa nedajú strielať som zistil, ale špaky som postrielal zopár.
            Prasa Čínske malo 55kg čo je na čínske celkom dosť a bolo to cca.20m diabolkou s ocelovým hrotom.Ak ste niekto boli na zabíjačke viete ako to ide dalej…

            #11214
              @dodino147

              michal tebe sa tiez cudujem, ked na to pojdes trosku logicky a porovnas ceny vzduchoviek (cz200s hatsan 125), tak rozdiel je skoro 5000sk, a ta cz nieje taka draha iba zo srandy…
              cize porovnavat pruzinovkua vetrovku mi pride trosku divne … neodsuszujem ta viem ze sa ti ten tvoj hatsan paci, paci sa aj mne, ale porovnavat ho s cezetou to nie…pretoze sila nie je vsetko,
              radsej trafit na 30m presne so 16J , ako s 20J minuť

              #11215
                @miroslav-mihalka

                Jasne ze presnosťou sa nedá porovnať moj hatsan a drahá cz.
                Ani cenovo , ale ja chcem ist strielať za každého počasia,nie ked mi to dovolí plyn ,dalšia vec nie som milionar , je tam jednoduchá údržba ,mne to stačí a nemusím nikomu tárať o tatároch a o IQ a XXXXX toto forum som našiel,a bolo tu veľa zaujímavích vecí popísané a jednoducho ja som sa nazačiatku len pítal čo chcete s týmy CZ 200 strielat…nechcel som nikoho uražať,potom si ma podaktorý
                označili ako XXXXX ale musím podakovat tým čo pochopily.No a mna nebavý strielať na terč ani na zapalky, nie som ani pracháč , tak mám Hatsan.Páči sa mi aj Dragunov alebo M82A1
                ale to je pre pracháčov.

                #11217
                  @kosican41

                  Miroslav Mihálka napísal:

                  Ano Hatsan som kupoval koli inemu ako strelba na terč ,český horáry písali že má velkú silu a to že zapalky sa nedajú strielať som zistil, ale špaky som postrielal zopár.
                  Prasa Čínske malo 55kg čo je na čínske celkom dosť a bolo to cca.20m diabolkou s ocelovým hrotom.Ak ste niekto boli na zabíjačke viete ako to ide dalej…

                  Miroslav Mihálka zjavne vzduchovku používaš na iný účel ako na účel na ktorý je primárne určená. Aj ty sám si tu potvrdil že si ju kúpil kôli inému účelu a dokonca že si s ňou strelil prasiatko !. Upozorňujem ťa a aj ostatních tu pánov vzduchovkárov na to, že si vážnym spôsobom porušil zákon o zbraniach a strelive. Nemysli si že je problémom pre kompetentné orgány ťa vypátrať podľa tvojej IP adresy. Aj ja som v minulosti strieľal závodne vzduchovku, ale ani vo sne by ma nenapadlo strieľať do zvierat. Čítal som aj príspevky kde sa chválite zvýšeným výkonom vašich vzduchoviek. Zákon aj tu predpisuje max. J, pre nedržiteľov ZP. Dajte si pozor na to čo napíšete, lebo sa vám jedného dňa môže stať to, že vám policajti zaklopú na dvere.

                  #11218
                    @miroslav-mihalka

                    nema to cenu,každy ma tu odstrkuje ,ale hamba nehamba vymyslel som sito .mozete mi zmazat profil.

                    #11219
                      @kosican41

                      Miroslav Mihálka napísal:

                      nema to cenu,každy ma tu odstrkuje ,ale hamba nehamba vymyslel som sito .mozete mi zmazat profil.

                      Ja by som doporučil aby tvoje príspevky neboli zmazané. Nech si o tebe urobia obraz čitatelia tohoto fóra.

                      #11220
                        @dodino147

                        Miroslav Mihálka napísal:

                        nema to cenu,každy ma tu odstrkuje ,ale hamba nehamba vymyslel som sito .mozete mi zmazat profil.

                        ked je v tom uz policia a porusenie zakona tak si si to vymyslel 🙂
                        a neviem ci si spavil dobre, ze si ako nick uviedol svoje prave meno…:huh:

                        #11221
                          @milacik99

                          dodino147 napísal:

                          Miroslav Mihálka napísal:
                          [quote]nema to cenu,každy ma tu odstrkuje ,ale hamba nehamba vymyslel som sito .mozete mi zmazat profil.

                          ked je v tom uz policia a porusenie zakona tak si si to vymyslel 🙂
                          a neviem ci si spavil dobre, ze si ako nick uviedol svoje prave meno…:huh:[/quote]

                          Je to jedno či použil svoje skutočné, alebo vymyslené meno. IP adresa je len jedna a tá každého presne identifikuje na internete. Vlani cez prázdniny som blbol na jednom fóre v našej školea myslel som si že ma nikto nepozná, ha, ha, ha, veľký omyl. 🙁 Dnes mám pokarhanie od riaditeľa školy a som rád, že to len tak skončilo. :dry:

                          #11222
                            @dodino147

                            ok ale ja mam napr. dynamicku IP adresu, cize po kazdom pripojeni k netu mi pridelia inu…

                            #11223
                              @milacik99

                              dodino147 napísal:

                              ok ale ja mam napr. dynamicku IP adresu, cize po kazdom pripojeni k netu mi pridelia inu…

                              Veď to oklamalo aj mňa. 🙁 🙁 🙁
                              Dozvedel som sa, že všetky IPčky sú archivované aj s časom pripojenia. Archivované sú natrvalo, takže ti čin môžu dokázať aj niekoľko rokov dozadu. Vôbec nezáleží že máš dynamickú IPčku. Dobré že?

                              #11224
                                @tomcat

                                chalani, ste tu offtopic, IT zalezitosti rieste prosim v inom vlakne, predpokladam ze kazdy uzivatel internetu je oboznameny ako to je s “anonymitou” a IP adresami… len tak si rypnem, vsetko sa da obist… ale o tom toto forum naozaj nie je…

                                #11228
                                  @caco

                                  Prosím všetkých zainteresovaných, aby už prestali riešiť kraviny a odteraz až naveky ospevovali už iba moje dvestovky.
                                  Ďakujem.
                                  :woohoo: :woohoo: :woohoo:

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 62 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.