Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9980
      @kleco

      aké máte skusenosti s tymto kalibrom??

      #11575
        @m-kruty

        Je to moja srdcovka a jeden s najobľúbenejších kalibrov , ktoré osádzam do guľových dvojákov. Sám vlastním guľovú jednotku v tomto kalibri systému Rolling Block. Strelivo s vynikajúcim zastavujúcim účinkom na ťažkú zver do 120M. Čo sa týka podliatin a vzduchových vankúšov v mäse-žiadne a je jedno či s ním strelíš 180kg kanca alebo 1,8kg zajaca. Výsledok rovnaký.len diera a môžeš strielať na lopatku či kĺb a vôbec žiadna podliatina len diera a veľký výtok krvy- čiže farbenie…:P :cheer: Keď máš záujem ozvi sa. Info na hlavnej stránke. KRUTÝ

        #11755
          @kleco

          ake strelivo pouzivas?? ja rozmyslam nad odlievanim striel z olova 305grs mas s takymi nabojmi skusenosti??

          #11767
            @m-kruty

            nie ja kupujem klasiku od federalu Hot Cor strely, 300grain tie sa mi zdajú ako najrozumnejšie riešenie. Skúšal som aj Hornady s plastovou špičkou ale tie strašne rozbíjajú . Doslova masakrujú zver. Ťažšie strely som neskúšal tieto 300-stovky majú dobré ONV a nepodlievajú

            #11790
              @kleco

              takze ty tie zbrane vyrabas?? a ake pouzivas hlavne??(od akeho vyrobcu)

            Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
            • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.