Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Dlhé zbrane Malorážka CZ 455

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #16030
      @patron

      Chcel by som poprosiť majiteľov malorážky CZ 455 THUMBHOLE alebo CZ 455 Super MATCH o krátke zhodnotenie ich vlastnosti – presné strieľanie – Ďakujem:)

      #17623
      ORI
        @ori

        Podľa informácii presnosť CZ 455 je len priemerná. Nie je to bohvie čo. Presnosť CZ 455 je horšia ako u ZKM 452, 453 ba dokonca aj ako ZKM 451. Jediná výhoda CZ 455 je výmenná hlaveň. Mal som ju v rukách a musím povedať že ma nenadchla pôsobi ako kus polena. Tá pažba pôsobí ako polotovar pri CZ 455 standart ,LUX, varmint

        #17624
          @m-kruty

          Tí Česy sa nepoučia. Ja neviem čo to tam sedí za debilov. Ich konštrukcie kopíruje takmer celý svet a horia na tak banálnych veciach ako sú pažby a to nie len pri tejto verzii ale aj taká CZ527- tak maličká šikovná a ľahučká puštička a trtnú tam takú hahulu a ten ptredok pod hlavnou je ukončený akoby som to do rúčky od rýľa osadil. Nechápem to. Taktiež spúšťový systém majú perfaktný ale dajú tam tak tvrdé pružiny že to treba celé vyhádzať a osadiť nové. no a s tou hlavňovinou neviem čo robia. vyhodily starých machrov čo to tam ručne dolešťovali, kontrolovali a chceli ich nahradiť novšími strojmi aby ušetrily a toto je odpoveď

          #19918
            @butterfly76

            Cau kamarat ma CZ455 VARMINT EVOLUTION 22lr striela snou na 250m je velmi presna ma dobre spracovanie i ked spust ide trochu tazsie :Ja som si kupil pred tyzdnom v Uherskom Brode CZ455 VARMINT THUMBHOLE 22LRtak potom dam info nejake .

          Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
          • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.