Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #18888
      @surmi

      Poprosim o realne skusenosti s tymto puškohľadom .ďakujem za odborne prispevky…

      #18889
        @horar11

        Ha ha ha že vraj odborné príspevky. koľko odborníkov túto meoptu vlastní a zároveň chodí na túto stránku a zároveň koľko z nich je ochotné aj niečo napísať ? typujem že tak 0. Koľkým si svojimi skúsenosťami odpísal ty ? typujem že nikomu, ale radu si pýtaš ! pozri koľko príspevkov je v takom štýle ako si napísal ty. Všetci sa pýtajú, ale odpovedať im je ochotné minimum čitateľov. Takže neviem či ti je vôbec niekto ochotný niečo napísať, lenivosť ľudí v tejto prehnitej spoločnosti už dosahuje maximum. Tak sa len všetci pýtajte a pýtajte, ale odpovedí sa dočkáte asi ťažko.

        #18890
          @lanus

          Niečo také ako si to “špecifikoval” proste neexistuje !!!
          Artemis 2000 1,5-6×42 je pôvodná “univerzálna tropická ale aj nadhánková klasika”. Artemis 2000 3-9×42 je “dievča takmer na všetko”. Oba sú slušné a dostatočne odolné prístroje na lov cez deň .

          #18893
            @surmi

            Tu je dôkaz ekzistencie toho čo som ´´špecifikoval´´ http://meopta-shop.cz/puskohled-meopta-artemis-2000-15-6×42-krytky-butler-creek-zdarma/

            #18894
              @lanus

              surmi – Je mi ľúto ,ale : ” TÉMA: Meopta Artemis 2000 1.5-6x9x42 ” sa vôbec nezhoduje s Tvojim odkazom !!!

              #18895
                @hudecmil

                [quote=”surmi” post=18718]Tu je dôkaz ekzistencie toho čo som ´´špecifikoval´´ http://meopta-shop.cz/puskohled-meopta-artemis-2000-15-6×42-krytky-butler-creek-zdarma/%5B/quote%5D

                1.5-6x9x42

                nemá to byť 1.5-6×42 ?
                čo tam robí tá “9x” ?????????

                #18896
                  @surmi

                  sory ospravedinujem sa malo to byt 1.5-6×42

                  #18897
                    @surmi

                    [quote=”surmi” post=18713]Poprosim o realne skusenosti s tymto puškohľadom .ďakujem za odborne prispevky…[/quote]

                  Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
                  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.