• This topic has 7 odpovedí, 6 hlasov, and was last updated 04.08.2011/20:08 by .
Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #14953
      @pepe1

      prosim vas poradite mi ci puškohlad nikon prostaff 3-9×40 može ist na gulovnicu 8×64 , ci teda zvladne tento kaliber dakujem

      #14954
        @sobolic

        Môže do doby, pokiaľ s tou guľovnicou nevystrelíš. 🙂 Kaliber máš na slony a puškohľad na vzduchovku. PS. chcel si radu, tak ju máš.

        #14955

        Výkonná vzduchovka je určite tak isto náročná na kvalitný puškohľad ako8x64. Inak Nikon určite ujde ale radšej by som volil vyššiu radu, ale ak sa jedná o nový kus a je naň záruka tak prečo nie. Ak sa na kúpu puškohladu treba pozerať aj podla možností peňaženky určite je to lepšia volba ako Edemberg a spol.

        #14957
          @tesak10

          Kolega Sobolic má právdu

          #16062
            @siemens

            kludne mozes, ja mam na 8×57. mam za sebou asi 60 vystrelov bez posunu kriza. co som cital nizsie prispevky tak su to od ludi, ktori absolutne nikon nepoznaju. to je jedina firma, ktora neuvadza silu spatneho razu. ak si pozries na americkych strankach tak vsade maju shockproof a vhodne pre rimfire, shotgun a rifles.

            ak chces viac, mozes mi cez SS napisat a dam ti cislo a zavolame si.

            #16063
              @siemens

              nehnevaj sa, ale ak si ho nemal netrep sprostosti. si na absolutnom omyle

              #16064
                @siemens

                sobolic napísal:

                Môže do doby, pokiaľ s tou guľovnicou nevystrelíš. 🙂 Kaliber máš na slony a puškohľad na vzduchovku. PS. chcel si radu, tak ju máš.

                absolutnu volovinu si napisal. preco by potom davali vsade ak to kupis v usa ze LIFETIME WARRANTY ???

                #16911
                  @peter-10

                  Ako si spokojný stym puškohľadom?

                Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.