• This topic has 87 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 15.03.2018/21:07 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #8070
      @fogas11

      ale on chce strelbu na terc nie na skodnu a na terc je podla mna 631 lepsia

      #8071
        @mk13

        Mozno je na tercovku lepsia, ale na druhej strane chce to na rekreacne strielanie a urcite casom zisti, ze chce nieco vykonnejsie a bude chciet silnejsiu. Aj ta 634 casom zoslabne a bude to mat take iste, ta 634 je krajsia a kde je napisane ze tam nemoze dat slabsiu pruzinu a ma do buducna slusnu vzdusu z dobrym vykonom. Mas ju, co si stym neni spokojny? Mal som to zopar krat v rukach, je perfektna a dobre sedi do pleca, ale za moje Gamo by to nevymenil i ked je ovela narocnejsie na udrzbu a servis. Keby som mal kupovat druhu, kupim znovu Gamo ale uz CFX 5,5

        #8072
          @fogas11

          nehovorim ze je zla naopak ja som s nou velice spokojny ale pokial to chce cisto len na tercovu strelbu je 631 lepsia aj na sutaziach sa viac uznava ako 634 ale keby som to kupoval ja tak si znova kupim 634 predsa je len silnejsia a mna na terce moc nebavi strielat skor take flasecky 😀 a na to je ona paradna ale pre zaciatocnika nic lepsie ako slavia asi nieje pretoze to je tak jednoduchy a primitivny mechanizmus ze sa malokedy co pokazi a da sa s tym dost experimentovat necham nanho ak chce strielat cisto len do terca skor by som bral tu 631 ale ono to casom pride a budes si doma ukldat plastove flase s vodou a tak dalej a zistis ze chces nieco silnejsie 🙂

          #8073
            @devil

            skodnu (potkany) kamarat strielal na 6-7m bez problemov aj so s620 , ta vzdochovka ma;) cez 30 rokov a striela celkom v pohode

            #8074
              @fogas11

              ja viem ale medzi 631 a 634 je rozdiel v cene asi 5 €

              #8076
                @z3l3nac

                Fogas takto jezis asi nevyzeral:laugh:

                #8078
                  @mk13

                  devil: v pohode aj na 10-15m ked je v dobrom stave

                  Fogas: bol by hlupy za 5€ sa pripravit o vykon… stale tam moze dat slabsiu pruzinu …. na flasky aj ja rad…. krasne sa to sype :woohoo: :woohoo: len to upratovanie potom…..

                  #8081
                    @fogas11

                    ja to davam na igelit a potom to zabalim a polozim vedla smetiaka na sklo lebo sa to tam nevojde

                    #8082
                      @fogas11

                      z3l3nac napísal:

                      Fogas takto jezis asi nevyzeral:laugh:

                      ale mu to sekne 😀

                      #8095
                        @majki

                        fogas to mas co za podobiznu????????????:laugh:

                        #8098
                          @fogas11

                          po zmene tej fotky sa mi na profil pozrelo 60 ludi za den 😀

                          #8230
                            @duduel

                            zdravim chalani nevie mi niekto zohnat hlaven 630 model 77 za prijatelnu cenu? vopred dakujem.

                            #8232
                              @fogas11

                              skus sa opytat v polovnictve na nahradne diely

                              #8234
                                @duduel

                                v polovnictve som to skusal – na model77 nemaju, preto skusam tu popripade celu vzduchovicu?

                                #8250
                                  @tomcat

                                  nehovor im na aky model, to je zbytocne… tie hlavne maju 630 a 631 odjakziva rovnake, vlastne aj z 634 ti bude pasovat, len je o par cm kratsia…
                                  cize chod normalne do polovnictva a povedz ze chces hlaven na Slaviu a povedz len 630, 631 alebo 634, viac ti netreba 🙂

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 88 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.