• This topic has 87 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 15.03.2018/21:07 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 88 )
  • Autor
    Príspevky
  • #8642
      @sniper

      Chcem sa spytat chalani,ci je S 631 vhodna na potkany a nejaku skodnu.Zaujimalo by ma ci je dost silna,aby potkan po rane zostal v ohni.Presna je.ked to porovnam s mojim predchadzajucim hatsanom 85 cal 4.5 je to fakt rozdiel.Hatsan bol silnejsi,631 je presnejsia.v blizkej dobe planujem do 631 dat pruzinu zo 634.bude to silnejsie a presnost zostane zachovana?

      #8660
        @fogas11

        nejake extra zvysenie vykonu od tej struny necakaj ale 631 v pohode zabijes potkana zalezi kam ho trafis ak ho trafis do tela tak ho zrejme aj prestrelis a zmizne a mozno skape niekde v podzemi lepsie je strielat na hlavu

        #8661
          @z3l3nac

          moja rec do hlavy ako sniper:woohoo:

          #8954
            @duduel

            dnes som kupil strunu 634-ovu a šupol ju do 630-ovej vzduchovice ktoru som zrepasoval. vykon sa trochu zvyšil ale nie o moc. zaujimave je ze 634-ova struna je kratšia ako 630-ova. ma aj redšie zaviti ale je hodne tvrdšia. tak ju trošku zastrielam a uvidim čo to bude robit.

            #8971
              @fogas11

              634 struna je kratsia aj ako struna z 631 ale je silnejsia preto lebo ma vacsi priemer drotu zaujmalo by ma ako by sa to zachovalo naopak struna z 631 do 634

              #8978
                @duduel

                struna zo 631 ma hustejšie zaviti a je dlhšia neviem ked sa tam natlači či tie zaviti nebudu nadoraz a či vobec sa tam zmesti?

                #8985
                  @tomcat

                  nenatiahnes vzduchovku… prilis vela materialu… musel by si ju skratit aby bolo menej zavitov

                  #9013
                    @fogas11

                    nj skoda

                    #9538
                      @zaho

                      Ja som do mojej 620 natlacil strunu z nejakeho gama o dlzke 28-30cm.Samozrejme som musel odrezat tri zavity.Piest som odlachcil aby to menej kopalo, koli presnosti.Lenze z optikou 4×20 toho moc presne nenastrielam, ale mozem povedat ze priebojnost streliva sa zvysila na raz taku hlbku (do dreva) ako z novou strunou zo 630ki inak este by bolo asi treba spravit PET tuninng pretoze sa trochu zdeformovala a trie o steny valca

                      #9540
                        @dodino147

                        ty vole, a myslis ze bez tej optiky bude presnejsia?
                        nechcem sa hrat na mudreho ale , pytam sa iba

                        #9541
                          @fogas11

                          30 cm mavaju aj original struny do 634 ja co som mal z toho gama 440 ta mala 40 cm 🙂

                          #9570
                            @fogas11

                            niektore “optiky” su menej presne ako mieridla ten Gamo 4×20 som mal ani nastrelit sa to nedalo lebo len som to polozil a chytil a bol rozladeny myslim ze tie slaviacke mieridla su lepsie ako tato “optika”

                            #9607
                              @zaho

                              634 ma dlhsi chod ako 620 ale na tej gamo strune boli redsie zavity. Takze ked som hu stlacil na doraz tak vyvinula vecsiu silu nato aby sa vratila do povodneho stavu, je tam viac funkcnych zavitov ako ked je struna hustejsia. Opravte ma ak sa mylim. Ten 4×20 to je len pre pocit ze tam mam optiku. Ako si pisal, pohne sa aj pri nabijani.Kupit by som ho nekupil ale dali mi ho v polsku ku vzduchovke ktore tam na trhoch predavaju. Jedno horsie jak druhe.

                              #9611
                                @fogas11

                                🙂 presne ako hovoris len ja som tam dal preto origos strunu lebo ta od gama nemala zakoncenie ked som ju urezal a vykon taky isty

                                #9618
                                  @tomcat

                                  zaho
                                  struna do S634 ma praveze funkcnych zavitov menej, konkretne 29 (do S630,631,… ich je tusim 31 alebo 32 uz si presne nepametam) ale ma vecsie stupanie tych zavitov

                                  a ako pises o tej gamo strune, ak je redsia, tak ja to chapem tak ze tam tych zavitov je menej a je prudsie stupanie cize presne ako to je na S634

                                  ten puskohlad radsej demontuj, je tam zbytocny ked neplni svoju ulohu spravne

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 88 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.