• This topic has 33 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 28.11.2012/22:28 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7184
      @ntomas01

      nazdar prosim vas xcel by som sa dozvediet co by som so vzduchovkou slavia 631 zostrelil zajaca alebo bazanta??? alebo popripade daakeho vecise vtaka npr drozd????????????????????????????? prosim piste pm alebo na email ntomas01@azet.sk diki kazdemu

      #7189
        @308wilo

        ntomas01 napísal:

        nazdar prosim vas xcel by som sa dozvediet co by som so vzduchovkou slavia 631 zostrelil zajaca alebo bazanta??? alebo popripade daakeho vecise vtaka npr drozd????????????????????????????? prosim piste pm alebo na email ntomas01@azet.sk diki kazdemu

        ja by som ti odtrhol obe usi za toho bazanta, zajaca a drozda. :angry:

        #7190
          @ntomas01

          ale no netrep no tak vedel by som alebo nie???

          #7191
            @ntomas01

            ale no netrep som nepovedal ze ich aj xcem stirelat len xcem vediet ze ci by som vedel ale ak nepovies tak to budem musiet vyskusat tak ………….???

            #7192
              @mato620

              Zo slaviou nemas sancu dat dole zajaca alebo bazanta,a pokial viem nelovia sa vzduchovkou je to zakazane a navyse je zajacou dos malo naposledy so vydel zajaca asi predrokom…..a to chodim do lesa aspon 3krat za tyzden.Nechapem naco zbytocne zabijat drozdov co mas ztoho ze ???ho zabijes…..uplne suhlasim s 308Wilo….

              #7193
                @yublyuri

                Zo slaviou 631 bez problemov,je dost silna a presna.

                #7195
                  @mariooo

                  ntomas si idiot. Tu je slusne vzduchovkarske forum a ty tu ides tarat o tom ako chces porusovat zakony a nedajboze pytlacit. Co myslis ako sa asi teraz budu na nas pozerat polovnici? Si obycajny blbec. Admin prosim ta vymaz ten jeho prispevok a ked bude znovu pisat o porusovani zakonov, navrhujem aby si mu zablokoval pristup na tuto stranku.

                  #7197
                    @z3l3nac

                    Ntomas niesi ty rovnaky blbec ako ten v novych zamkoch co strielal po psoch a ludoch.Vam treba lopatu do ruky a nie vzduchovku.Nepovedal by som nic kebyze strielas mysi al potkany.Ale bazanta???Tych sice vidno popri cestach ci uz na zapade al vychode.Ale to sa akurat kocham ich krasou:woohoo:

                    #7198
                      @33srnec33

                      jedineho vataka čo si možeš odstrelit je ten tvoj lebo tu trpeš chujoviny a skus toho bažanta strelit a uvidiš čo stebu porobia zeleny ja na tvojom mieste by som račej strielal na potkany tich je určite aj uvas dost

                      #7230
                        @caco

                        Prípadne toho tvojho vtáka strelím ja! A môžeš si ho aj rozhojdať…

                        #7232
                          @majki

                          yublyuri.
                          Sa ti trochu cudujem,ze si na takuto primitivnu otazku odpovedal takto.

                          #7233
                            @mk13

                            No parada, nie som polovnik, ani ochranca prirody, ale toto je uz co? Doprial by som ti tu vzduchovku vyskusat, ale na tebe, nech vies ako sa bude citit ten zajac ci bazant.

                            #7239
                              @yublyuri

                              pokial viem otazka bola polozena na zajzca a na bazanta a nie na cloveka.Svoju radu si nechaj pre polovnikov a ak sa jej budu drzat tak od zajtra nebudu polovnici strielat po zveri ,ale budu sa strielat medzi sebou,aby vedeli ako to je.Toto forum sluzi nato ze si medzi sebou radime aby sme nerobili chyby,ktore pred nami uz niekto spravil.

                              #7242
                                @caco

                                Síce som sem napísal aj ja a už som to aj olutoval pretože reagovť na takú pi..vinu je zbytočné mrhanie našim časom. Admin by to mal zmazať prípadne zamknúť! Howk.

                                #7267
                                  @majki

                                  yublyuri napísal:

                                  pokial viem otazka bola polozena na zajzca a na bazanta a nie na cloveka.Svoju radu si nechaj pre polovnikov a ak sa jej budu drzat tak od zajtra nebudu polovnici strielat po zveri ,ale budu sa strielat medzi sebou,aby vedeli ako to je.Toto forum sluzi nato ze si medzi sebou radime aby sme nerobili chyby,ktore pred nami uz niekto spravil.

                                  Nikto ta nechce urazit takze bez urazky.OK?Odkedy sa moze strielat na zajaca a bazanta 631?
                                  A ten PAKO co zalozil toto vlakno polozi takuto otazku na ktoru si mu odpvedal tak ako si odpovedal.A ten PAKO urcite ani nepricuchol k polovnictvu a urcite ZP nevydel ani na obrazku,kedze sa spytuje na nieco taketo.Tym som chcel povedat ze sa najprv zamyslym nad tym ako niekomu idem poradit a naco chce vyuzit tuto radu.Co bolo ocivydne pri tomto vlakne oco tomu PAKOVY ide.Dufam sa ta to nedotklo,mozno si to nemyslel zle.Chcel si len poradit tak asi preto si sa hned chitil na moju odpoved.No mal bi si sa zamysliet aj ty ako si poradil,vcom, a komu.Nato som narazal.iac sa uz ktejto ubohej teme nejdem vyjadrovat.

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 34 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.