• This topic has 33 odpovedí, 19 hlasov, and was last updated 28.11.2012/22:28 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10430
      @thomas32

      no na zajaca so 631 mozes rovno zabudnut…..a je to pytliactvo ja sa bojim vyst len z dvora na nase pole so slavkou nikdy som to nespravil ale kebyze hej tak by som chcel stielatdo tercov lebo je to dost velke pole a rozostavit si tam terce by bolo dobre…ale nemozem lebo nemam 18 a aj keby som mal policajti by mi hned prisili pytliactvo….ale polovnikov sa nebojim lebo v okoli dediny su reviry az o 5 km dalej ale mal by som sa bat ja by som bazanty samozrejme nestrielal nemal by som to srdce ale je tam hotovi raj su tam pukacky a v nich je minimalne 100 bazantov aj hniezda tam maju….to yublyuri nic proti tebe ale velmi sa ti cudujem za tu slviu ze vral silna na bazanta alebo zajaca????:-O mozno na blizko a do hlavy by si s tym bazanta dal dole ale zajaca by to ani nebolelo mozno na 20 m

      #10457
        @dodino147

        thomas neviem, ale ked nema tvoja vzduchovka viac ako 15J tak ti policajti aj polovnici mozu akurat tak skocit na ….

        #10458
          @thomas32

          ako policajti zistia ze nieco ma viac ako 15J???to by zrejme museli pri sebe nosit chrono alebo to zhabat a zobrat a pozriet…neviem cy by uverili niekomu keby im nieco tvrdil

          #10470
            @fogas11

            🙂 policajt ked vidi ze sa ides posrat ti da pokutu na mieste a potom si ju da do penazenky 🙂 a ani nic nemusi merat ale ak sa trochu posnazis tak ti ju vezme a da na kontrolu a tam uz by som byt nechcel 🙂

            #10473
              @dodino147

              thomas ja som len chcel povedat, ze ak mas vzduchovku do 15J a neohrozujes cudzi majetok tak ti jak policajti tak polovnici nic nemozu spravit…

              #10477
                @thomas32

                v pohode ale ako si pocul fogasa zhabu ti ju a to su zbytocne opletacky a zabity cas….neviem presne ale zakon hovori o tom ze akukolvek zbran treba nosit skrytu ale pusku do kabatu nevopchas ale jednoducho a strucne policajti ti ju mozu zhabat:( a to je zbytocne vysvetlovanie a cas atd…

                #10487
                  @fogas11

                  ja mam taku “rybicku” 🙂 s 26cm cepelou tak som si radsej prestudoval trochu zakon ze co s tym vobec mozem a dozvedel som sa ze na verejnych priestranstvach ako su autobusova zastvka alebo zeleznicna stanica by mala byt v puzdre a nemala u nikoho vzbudovat podozrenie teda by mala byt schovana a jeden chlapik tam popisoval ze mal raz v bare vystrelovaci nozik a nabehli tam kuklaci a pytali sa ze ci nema niekto pr sebe zbran tak im povedal ze ma noz a potom ho odviedli na stanicu a tam spisali zapisnicu a noz zhabali a este aj zaplatil 500 sk a stravil tam asi pol dna takze odvtedy radsej so vzduchovkou a nozom nebeham po meste alebo tam kde je viac ludi

                  #11800
                    @thomas32

                    Chcem si kupit jednu starsiu slaviu 631 a dostal som ponuku ale je tam zlomeny kolik ktory drzi hlaven rovno..da sa nieco robit???vymena hlavne alebo nejako spravit ten kolik???

                    #11801
                      @risopepi

                      S výmenou hlavne by si neriešil nič, lebo v hlavni je vymenitelný zaisťovací klin, ale ani to sa nezvykne lámať. Väčšinou sa odlomí ten protiklin, čo je zalisovaný do telesa valca. Dá sa to kúpiť, a vymeniť, len ten zlomený kus je treba dostať von, vo väčšine prípadoch treba vyvrtať.

                      #11805
                        @thomas32

                        a kde by som ten kolik kupil???a ked ho tam dam tak bude vsetko ok???

                        #11806
                          @risopepi

                          Kúpiť to môžeš vo väčšine obchodoch, kde sa vzduchovky predávajú (poľovnícke potreby, armyšhop a pod.)
                          Či ti to bude na 100% fungovať, takto na dialku nemôžem zaručiť. (nejaké foto ? )

                          #11807
                            @yublyuri

                            thomas32 napísal:

                            no na zajaca so 631 mozes rovno zabudnut…..a je to pytliactvo ja sa bojim vyst len z dvora na nase pole so slavkou nikdy som to nespravil ale kebyze hej tak by som chcel stielatdo tercov lebo je to dost velke pole a rozostavit si tam terce by bolo dobre…ale nemozem lebo nemam 18 a aj keby som mal policajti by mi hned prisili pytliactvo….ale polovnikov sa nebojim lebo v okoli dediny su reviry az o 5 km dalej ale mal by som sa bat ja by som bazanty samozrejme nestrielal nemal by som to srdce ale je tam hotovi raj su tam pukacky a v nich je minimalne 100 bazantov aj hniezda tam maju….to yublyuri nic proti tebe ale velmi sa ti cudujem za tu slviu ze vral silna na bazanta alebo zajaca????:-O mozno na blizko a do hlavy by si s tym bazanta dal dole ale zajaca by to ani nebolelo mozno na 20 m

                            Ved si to skus na domacich zajacock a sliepkach a potom uvidis.Pokial neskusis,tak neuveris.

                            #11808
                              @thomas32

                              No skusat to nebudem ale viem ze sôipku to zlozi..ale zajaca na dialku neviem

                              #12801
                                @pulie

                                no zo slavkou 631 ktorá je velmy presna na cca 20-30 m by si dal aj zajaca aj bazanta, zalezi na strelive a na zásahu kde bysi mieril, strelivo byti stacilo boxer-diablo, alebo ocelove sipky, no a bazanta keby si dal dohlavy tak je ponom a zajaca dáš za ucho a je tuhy.

                                #17701
                                  @mrkoo

                                  dobry den chcem si kupit slaviu 630 alebo 631 a mam otazku ked vymanim pruzinu za tuto http://www.colosus.sk/pruzina-piestu-slavia-630-631/
                                  a dam tam aj http://www.colosus.sk/tesnenie-piestu-slavia-630-a-631/
                                  bude vzduchovka silnejsia ? za odpovede vopred dakujem

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 34 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.