Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu Strelba diabolkou nad 50 metrov.

  • This topic has 45 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 28.10.2008/20:25 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4813
      @fogas11

      hades napísal:

      kamo cakam optiku ked dojde tak ti poslem aj video, chvilku strpenia

      aku optiku cakas?

      #4828
        @hades

        tuto optiku

        #4829
          @hades

          dufam ze uz to prejde tuto optiku cakam

          #4832
            @hades

            obrazok

            #4837
              @arasid

              Clovece to ma teda riadne zvacsenie. Neni tych 10-40×56 trochu vela na vzduchovku? Ja mam 4-12×40 a je to uplne dostacujuce. Sak ty vies, ale bude to vyzerat dobre 🙂

              #4846
                @fogas11

                :blink: toto na vzduchovku? to je optika prinajmensom na malorazku ale ked chces.Aha ja som zabudol ti mas 440 😀 tak nic to budes mat dobre ale bude treba kvalitne strelivo.;)

                #4849
                  @arasid

                  Otazka mimo … resp trosku to suvisi s temou. Neviete mi nahodou niekto odporucit v BA alebo PK predajcu, ktory by predaval dvojnozky pod vzduchovky. Taka dvojnozka je pri strelbe na dlhsie vzdialenosti velmo dobra pomocka. U predajcu mojej Diany ju cakaju uz dva mesiace a furt nist.
                  Za info vopred dik!

                  #4852
                    @hades

                    priamo na vzduchovky nie ale na vazovovej v bratislave predajna municak predavaju dvojnozky asi k airsoftovym zbraniam. maju ich niekolko urcite si vyberies len si budes musiet vymysliet uchyt

                    #4854
                      @fogas11

                      dvojnozku aj spravis ja ju mam spravenu ono je to skor troj nozka sklada sa z fotostativu a takej pozvaranej somariny co na to nasrobujes nevyzera to az tak zle a je to pevne a keby si to nahodou kupoval a siel robit nekupuj pevnu trojnozku 😀 lebo ten otacaci mechanizmus je na tom 😉

                      #4857
                        @arasid

                        Skusim pozriet tu Vazovovu, idelane by som to totiz potreboval zajtra lebo idem na chatu zastrelovat puskohlad a dvojnozka by mi padla vhod. Vdaka za info.

                        #4860
                          @tomcat

                          a na aku vzduchovku tu dvojnozku chces dat? vies ze ci ti na lamacke alebo na spodnom natahovani nebude zavadzat ked budes nabijat… ci ju budes vzdy demontovat?
                          na piestovkach ma dvojnozka zmysel jedine pri bocnom natahovani, kedy nezavadza…

                          #4861
                            @arasid

                            Chcem to na Dianu 52, bocne natahovanie.
                            Vzduchovica ma zospodu srob s ktorym sa prichyti aj origos dvojnozka.

                            #4908
                              @arasid

                              Takze bol som nastrelovat svoj novy Busnell Baner 4x12x40 a ma asi problem. Strielal som na 15m, vzduchovkovy terc, mierenie na stred ale poskohald ne a ne nastrelit. Vertikalna os ok ale horizontala aj po vytoceni do max polohy ( nastavovanie strielania do prava ) mi sttrely umiestnovala asi 5 cm vlavo od terca. Co s tym. Hned po tomto som si namontoval svoj stary Tactical 4×32 a ten som nastavil behom par minut. Takze v montazi by problem nemal byt.
                              Som s toho sklamany Ten Busnel ma satal dost penezi, ten nejde a Tactical za 1000,- je ok.
                              Poradte ak sa da skor kym to pojdem reklamovat.
                              Dakujem!

                              #4910
                                @hades

                                kamo ja by som to isiel reklamovat nech je to uz cokolvek ked sa to neda nastrelit nieco nebude ok, ja som uz davno mal podobny problem s tasco a tam bola roztrhnuta nit krizu,ale tam som nedokazal urobit ziadnu korekciu krizu do stran tak na to som lachko prisiel.co ta dvojnozka nasiel si tam nieco zaujimave?

                                #4912
                                  @arasid

                                  Jo kupil som konecne origos na Dianu, vyzera to takto:

                                Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 46 )
                                • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.