Úvodná stránka Diskusné Fóra Z B R A N E Bez zbrojného preukazu Strelba diabolkou nad 50 metrov.

  • This topic has 45 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated 28.10.2008/20:25 by .
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 46 )
  • Autor
    Príspevky
  • #4915
      @arasid

      Nuz nemam svoj PC takze dnes to nebude. Zajtra sem dam aj fotku ako to cele vyzera.

      #4927
        @arasid

        Tu je:

        Puskohlad uz frci k predajcovi, som zvedavy co s tym poriesia.
        Idealne by bolo ak by mali moznost vymeny kus za kus ale obavam sa ze ho momentalne nemaju skladom.

        #4928
          @tomcat

          Moc pekne, len ako sa to prejavilo na presnosti? Osobne sice nemam skusenost s bipodom, ale ked som oprel pazbu o daco tvrde, presnost isla do … prec. Muselo byt daco mekke ako podlozka.

          #4929
            @arasid

            Mne sa to javilo ako dost stabilne. Zospodu je to odpruzene takze sa viem v miernom uhle hybat do vsetkych stran. Je pravda ze som to zastreloval len na cca 15m ale bezproblemov som triafal stred vzduchovkoveho terca. Tak je to rozhodne rozdiel ako ked sa snazim strielat z ruky. Ta vzduchovica ma dost kilecek a tiez dost kope. Ale tesim sa jej lebo je to fakt vydarena vzduchovica.

            #4930
              @fogas11

              fakt pekny kus to na nej je ten bushnell?

              #4936
                @arasid

                Kdeze, ten je uz na ceste k predajcovi aby sa mi na to pozrel a nieco s tym urobil. Na vzduchovici mam momentalne – na fotke – Tactical 4×32. Ten na tom mojom kopacovi zial nedrzi nastrel viac ako 20 ran. Je to velmi lacny kusok a to plati aj o jeho kvalite :laugh: Ten Bushnell tam vyzeral lepsie, dufam ze sa tam coskoro vrati. Potom konecne skusim snajprit na 50 metrov 😉

                #4939
                  @hades

                  dobre to vyzera aj s tym scopom ta dvojnozka tomu pridala na fasade dobre to je, uz nech dojde aj mne optika sa neviem dockat

                  #4945
                    @fogas11

                    arasid: ty tam mas tu 12 cm montaz s 4 srobmi?

                    #4947
                      @arasid

                      Jo presne tu, je to origos od Diany. Tato montaz mi ako jedina drzi nakolko zospodu vytrca cuplik ktory zapada do diery v kolajnicke. Vyskusal som asi tri rozne ale spolahliva je az tato.

                      #4948
                        @fogas11

                        ja som ju chcel tiez ale bola moc dlha tak som kupil tu istu ale kratsiu a z 3 srobmi a aj ta drzi ako prikovana

                        #4954
                          @tomcat

                          chalani, dufam ze ste tu montaz nekupovali ako “original Diana montaz” za vyse tisic korun…
                          je to totiz ta ista duralova montaz, co byvala volakedy dodavana k puskohladom Delta, teraz sa uz musi dokupovat extra (maju ju v Binoxe v Prahe), a stoji okolo polovice z toho “originalu Diany”, a za podobnu cenu ju ma aj Lubos vo svojom e-shope

                          #4955
                            @arasid

                            Ja som bral origos nakolko mi predajca urobil dobru cenu. Je to sice stale viac ako neorigos ale co uz. Vtedy mi to ponahlalo.

                            #4956
                              @fogas11

                              ja som ju kupil od Lubosa za par korun

                              #4995

                              Zdravim Pani som rad ze ste spokojny. A teraz všetkych poprosim aby na nove vlakno davali vylučne nastreli terčov a samozrejme na každy terč treba napisať aka zbraň bola použita taktiež strelivo a vzdialenosť. Vdaka tomu si každy uroba svoj nazor či mu to stači alebo nestači. Lebo takto tu stoho bude riadny gulaš a ten mam rad len v tanieri.

                              #5187
                                @arasid

                                Konecne som dostal svojho Bushnella zo servisu. Uznali na nom vyrobnu vadu a poslali mi novy. Som zvedavy ci aj tentoraz nebudem mat smolu. Hned ako to bude mozne pojdem zastrelovat a hodim terc.

                              Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 46 )
                              • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.